دلیل خط خوردن میلاد سرلک فاش شد

هافبک اسبق پرسپولیس گفت: انگلیس یکی از مدعیان جام است و نمی‌توان انتظار داشت ما این تیم را ببریم.

از جمع ۵ نماینده پرسپولیسی در اردوی تیم ملی فقط میلاد سرلک خط خورد و ۴ شاگرد دیگر یحیی گل محمدی مسافر جام جهانی شدند. ابراهیم اسدی هافبک سابق پرسپولیس در این خصوص می‌گوید: میلاد سرلک یک هافبک دفاعی توانمند است. او فقط در کارهای تخریبی مشارکت نمی‌کند و بازیسازی را هم بلد است. در این دوره معمولاهافبک‌های دفاعی یک کاره هستند. اغلب در امور دفاعی، جنگندگی، تکل زدن و دویدن مهارت دارند و قادر به بازیسازی نیستند اما حکایت میلاد سرلک چیز دیگریست.

او ادامه می‌دهد: من شنیدم میلاد سرلک به خاطر آسیب دیدگی از ناحیه کشاله ران از تیم ملی خط خورده است. اگر این بازیکن مصدوم نمی‌شد به احتمال زیاد مسافر جام جهانی می‌شد هرچند او رقیبان سرسختی هم داشت. کسانی که اغلب شاگردان قدیمی‌کارلوس کی روش بودند و شاید این مسئله هم در انتخاب آنها دخیل بوده باشد. با این حال باید همه ما از کارلوس کی روش حمایت کنیم و به تصمیمات سرمربی تیم ملی احترام بگذاریم. توجه داشته باشید که مسئول اول نتایج تیم ملی، شخص کارلوس کی روش است و او باید جوابگوی تصمیمات خودش باشد. طبعا هیچ کسی هم به اندازه سرمربی تیم ملی دلش برای تیم و خودش نمی‌سوزد.

کاپیتان سابق پرسپولیس تأکید می‌کند: الان اصلا وقت انتقاد از کی روش یا لیست تیم ملی نیست. ما باید فقط و فقط در حال حاضر از تیم ملی حمایت کنیم چرا که بازیکنان انتخاب شده و تیم به جام جهانی رفته است. در چنین وضعیتی بهتر است به نظر کارلوس کی روش احترام بگذاریم. البته پس از پایان جام جهانی وقت کافی داریم که نسبت به شرایط تیم ملی، بازی‌ها یا هر مسئله دیگری نقد کنیم تا تیمی‌قوی تر را برای آینده به جام ملت‌های آسیا بفرستیم.

اسدی در خصوص ۴ بازیکن پرسپولیسی باقی مانده در اردوی تیم ملی نیز می‌گوید: علیرضا بیرانوند که مشخص است بهترین گلر ایران و آسیاست. او با نفرات بعدی خودش هم فاصله دارد و حتی می‌تواند بهترین بازیکن ما در این مسابقات باشد. مرتضی پورعلی گنجی هم تجربه بازی در جام جهانی را در کارنامه داشته و می‌تواند یکی از بهترین‌های ما باشد. ضمن آن که کارلوس کی روش هم به این دو اعتقاد ویژه ای دارد. وحید امیری و مهدی ترابی نیز با وجود اینکه نسبت به گذشته افت کرده اند اما به هر حال سرمربی تیم ملی به این دو اعتقاد دارد. شاید فیکس نباشند ولی مهره‌های مورد اعتماد سرمربی تیم ملی هستند.

او در مورد بازی آینده پرسپولیس مقابل انگلیس نیز خاطرنشان می‌کند: نباید توقع عجیب و غریب از تیم ملی داشت. انگلیس یکی از مدعیان جام است و نمی‌توان انتظار داشت ما این تیم را ببریم. همین که بتوانیم بازی آبرومندانه ای انجام دهیم قابل قبول است. در حال حاضر ما تک مهره‌های خوبی داریم و امیدوارم این بچه‌ها بتوانند بهترین نمایش خود را مقابل انگلیس ارائه دهند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

هری کین زیر ذره بین تیم ملی و کی روش

کشف ۱۱۶ قبضه سلاح و مهمات در خوزستان

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه