ترکش‌های یک استوری عجیب از سوی یحیی گل محمدی | سرمربی پرسپولیس محروم می شود؟

کار گل محمدی برای دربی سخت‌تر شد/ ترکش‌های یک استوری عجیب یحیی گل‌محمدی که تیمش بیشترین سهمیه را در تیم ملی دارد با انتشار یک استوری کار خودش را برای دربی تهران سخت‌تر کرد. کار گل محمدی برای دربی سخت‌تر شد/ ترکش‌های یک استوری عجیب اجاره ویلا شمال jabama یحیی گل‌محمدی تا پیش از این که استوری روز سه شنبه را بگذارد رابطه بسیار خوبی با هر ۴ بازیکن ملی پوش خود داشت و این مسئله را همه بازیکنان می‌دانستند اما او تصمیم گرفت استوری بزند و به معرفت این ۴ نفر و البته بقیه ملی پوشان نمره صفر بدهد و حالا باید دید در آینده و بعد از بازگشت ملی پوشان از قطر چه اتفاقاتی رخ می‌دهد؟ آنچه مسلم است گل‌محمدی وارد داستانی شده که باید مدیریتش کند چون بهرحال همین بازیکنان قرار است در دربی برای او بازی کنند. یحیی حتما فکر ترکش‌های این ماجرا را کرده بود که آن واکنش را نشان داد و حالا کارش با ملی پوشان پرسپولیس به مراتب سخت‌تر از قبل می‌شود. پرسپولیس ۲۹ آذر به مصاف استقلال می‌رود و این بازی برای یحیی بسیار مهم است.شاگردان او بیشترین سهمیه را در تیم ملی دارند و حالا گل‌محمدی وارد یک چالش جدید هم شده است. او احساس می‌کند حرف بدی نزده اما بهرحال ملی پوشانی را مورد خطاب قرار داد که خیلی‌هایشان شاگردش هستند.

یحیی گل‌محمدی تا پیش از این که استوری روز سه شنبه را بگذارد رابطه بسیار خوبی با هر ۴ بازیکن ملی پوش خود داشت و این مسئله را همه بازیکنان می‌دانستند اما او تصمیم گرفت استوری بزند و به معرفت این ۴ نفر و البته بقیه ملی پوشان نمره صفر بدهد و حالا باید دید در آینده و بعد از بازگشت ملی پوشان از قطر چه اتفاقاتی رخ می‌دهد؟

آنچه مسلم است گل‌محمدی وارد داستانی شده که باید مدیریتش کند چون بهرحال همین بازیکنان قرار است در دربی برای او بازی کنند. یحیی حتما فکر ترکش‌های این ماجرا را کرده بود که آن واکنش را نشان داد و حالا کارش با ملی پوشان پرسپولیس به مراتب سخت‌تر از قبل می‌شود.

پرسپولیس ۲۹ آذر به مصاف استقلال می‌رود و این بازی برای یحیی بسیار مهم است.شاگردان او بیشترین سهمیه را در تیم ملی دارند و حالا گل‌محمدی وارد یک چالش جدید هم شده است. او احساس می‌کند حرف بدی نزده اما بهرحال ملی پوشانی را مورد خطاب قرار داد که خیلی‌هایشان شاگردش هستند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

رژیم غذایی مناسب برای کنترل فشار خون

هشدار ! این افراد بیشتر به وبا مبتلا می شوند

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه