دست رد یک پرسپولیسی به سینه فدراسیون فوتبال

با انصراف مجتبی حسینی از هدایت تیم امید ایران، شانس سرمربی سابق سپاهان برای تصدی سرمربیگری در این تیم بیشتر شد.

مجتبی حسینی، سرمربی تیم پیکان پیش از اینکه فدراسیون فوتبال برای هدایت تیم امید با او وارد مذاکره شود، از هدایت تیم امید انصراف داد. این تصمیمی بود که کمیته جوانان و فنی گرفته بود اما فدراسیون فوتبال تصمیم گرفته بود، با این مربی بعد از جام جهانی وارد مذاکره شود. مجتبی حسینی به این خاطر در لیست قرار گرفته بود که در دو فصل اخیر با تیم پیکان و با جوانان خوب کار کرده بود. او پیش از اینکه فدراسیون فوتبال با او وارد مذاکره شود، به این پیشنهاد پاسخ منفی داد.

مجتبی حسینی می گوید: برای هر مربی افتخار است که در هر رده ملی کمک کند، اما نه صحبتی با ما شده است و نه فکری درباره آن کرده‌ایم. تمام تمرکزمان روی پیکان است و شرایط جدولی ما هم مناسب نیست و اگر کوچک‌ترین اهمالی کنیم و بدشانسی داشته باشیم و تمرکز نکنیم بدجوری آسیب می‌بینیم. ضمن اینکه ذهنیت‌ها در حال حاضر روی مسابقات جام جهانی است.

با صحبت های صورت گرفته از سوی مجتبی حسینی و هم چنین مخالفت باشگاه پیکان به نظر می رسد، شانس محرم نوید کیا مربی پیشین تیم سپاهان برای هدایت تیم امید بیشتر می شود. به خصوص که مهدی تاج و محمد رضا ساکت ارتباط خوبی با او دارند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

حفظ سلامت در دوران پیری با این خوراکی

روش های خانگی کوچک کردن بینی

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه