پیام مهم علی دایی پیش از جام جهانی

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۰۶ طی مصاحبه‌ای ابراز امیدواری کرده بود که بتواند در دوره بعدی جام جهانی هم به میدان برود.

تیم‌ملی فوتبال ایران با هدایت برانکو ایوانکوویچ در جام جهانی ۲۰۰۶ امید زیادی برای صعود به مرحله حذفی جام جهانی آلمان داشت اما این جام برای ایران با شکست ۳ بر یک مقابل مکزیک آغاز شد و دیگر هیچ چیز به خوبی پیش نرفت تا ایران در گروهش پس از آنگولا، چهارم شود.

علی دایی یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی آلمان بود که با وجود انتقادات زیادی که علیه او مطرح شده بود، در نهایت در تقابل‌های تیم ملی مقابل مکزیک و آنگولا به عنوان کاپیتان به میدان رفت.

دایی پس از پایان رقابت‌های جام جهانی، در گفت‌وگو با رسانه اسپرت بیلد در خصوص مسائل مختلفی صحبت کرد و ابراز امیدواری کرد که در دوره بعدی جام جهانی حضور پیدا کند. او در این رابطه گفت: "طبیعی است که پایان فعالیت‌های ورزشی من رفته رفته نزدیک می‌شود اما تا زمانی که احساس کنم آمادگی دارم، به پایان راه نمی‌اندیشم. کسی نمی داند چه اتفاقی می افتد. شاید حتی در جام جهانی ۲۰۱۰ نیز بازی کنم.

او در پاسخ به این سوال که آیا می‌توانید تصور کنید که روزی به عنوان سرمربی یکی از تیم‌های حاضر در بوندسلیگا مشغول به کار شوید؟ گفت:‌ چرا که نه! من فرصت‌های زیادی را پیش رو دارم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

حضور این ستاره در جام‌جهانی به خطر افتاد؟

تلاش بی فایده استقلال ؛ محمد محبی پرید

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه