ستاره تیم ملی: سیاست به ما ربطی ندارد

هوگو لوریس کاپیتان تیم ملی فرانسه می‌گوید تمرکز بازیکنان باید روی فوتبال باشد و نه سیاست.

هوگو لوریس، دروازه‌بان و کاپیتان فرانسه، می‌گوید با فیفا موافق است که در جام جهانی تمرکز باید روی فوتبال باشد و نه سیاست.

درحالی که تنها چند روز به شروع جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باقی مانده موج انتقادی از سیاست‌های دولت قطر و انتقاد از میزبانی این کشور به شدت افزایش یافته است.

فیفا اخیرا در نامه‌ای رسمی به همه سی و دو تیم حاضر در جام جهانی از آنها خواسته بود تمرکز اصلی‌شان فوتبال باشد و سیاست را به سیاستمداران واگذار کنند.

هوگو لوریس کاپیتان تیم ملی فرانسه در کنفرانس خبری این تیم پیش از عزیمت به قطر گفت: «راستش در این مورد با فیفا موافق هستم. فشار بیش از حدی به بازیکنان وارد می‌شود ولی ما در پایین‌ترین نقطه این زنجیره هستیم و درست نیست که همه فشارها روی ما باشد. اگر کسی می‌خواهد فشار وارد کند قبل از هر چیز باید این را در نظر گرفت که این فشارها باید از ۱۰ سال پیش شروع می‌شد تا نتیجه بدهد. حالا دیگر خیلی دیر شده است. باید این را درک کنید که این فرصتی است که هر چهار سال یک بار در اختیار بازیکن‌ها قرار می‌گیرد و هر فوتبالیستی می‌خواهد هر طور شده در آن موفق بشود. تمرکز ما باید روی زمین مسابقه باشد و بقیه به عهده سیاستمداران است. ما ورزشکاریم.»

به اشتراک گذاری این مطلب!

صحبت‌های جنجالی رونالدو برایش دردسرساز شد

شوک بزرگ به استقلال به ساپینتو

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه