صحبت‌های جنجالی رونالدو برایش دردسرساز شد

باشگاه منچستریونایتد با انتشار بیانیه‌ای به انتقادات تند رونالدو واکنش نشان داد.

حرفهای جنجالی کریستیانو رونالدو علیه باشگاه منچستریونایتد و سرمربی این تیم، بازتابی گسترده در رسانه های جهان داشت و باشگاه منچستریونایتد مجبور به واکنش نشان دادن به این موضوع شد.  

ستاره پرتغالی شیاطین سرخ در گفت‌وگو با پیرز مورگان مجری سرشناس انگلیسی به شدت مدیران و کادر فنی یونایتد را مورد انتقاد قرار داد و به نظر می‌رسد دوران حضور رونالدو در یونایتد به پایان رسیده است.

سایت اسکای اسپورتس در گزارشی مدعی شد مدیران و بازیکنان منچستریونایتد هنوز متوجه نمی شوند که چرا کریستیانو رونالدو چنین حرف‌هایی را در رسانه‌ها مطرح کرده است. همه اعضای باشگاه به شدت ناامید شدند و نمی‌دانند رونالدو چرا این‌گونه به باشگاه، سرمربی و هم‌تیمی‌هایش بی‌احترامی کرده است..

دوشنبه شب باشگاه منچستریونایتد بیانیه ای رسمی در واکنش به مصاحبه جنجالی رونالدو منتشر کرد. در این بیانیه آمده است:«باشگاه مصاحبه صورت گرفته توسط کریستیانو رونالدو را تحت بررسی قرار خواهد داد و پس از مشخص شدن حقایق، اقدام به پاسخگویی خواهد کرد. تمرکز اصلی ما روی آماده شدن برای نیم فصل دوم و ادامه روند کنونی، اعتقاد و اعتماد بین بازیکنان، سرمربی، مدیران و تمامی کارکنان خواهد بود.»

به اشتراک گذاری این مطلب!

تمجید کاپیتان سرخ ها از سرمربی

ستاره تیم ملی: سیاست به ما ربطی ندارد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه