مدیران انقلابی توسط مردم رصد می‌شوند/اشتغال و تاهل منجر به تامین امنیت شهر می‌شود

استاندار فارس گفت: آینده جامعه دست جوانان امروز است، هرچه از سمت ما کم کاری صورت پذیرد دشمن جدی و قوی‌تر وارد خواهد شد و جوانان ما را در دام می‌اندازد.

دکتر محمدهادی ایمانیه در جلسه با فرمانداران استان، ضمن تبریک آغاز امامت حضرت ولیعصر (عج)، بعثت پیامبر اکرم و ولایت ائمه اطهار را دو منت بزرگ خداوند بر بشریت دانست.

استاندار فارس با اشاره به اینکه بایستی پس از انجام واجبات الهی، هرچه در توان داریم به مردم خدمت کنیم، گفت: اعتقاد داریم اعمال و رفتار ما مکررا به محضر امام زمان (عج) ارائه می‌شود، از خداوند متعال تقاضامندیم عنایت فرمایند تا در محضر ایشان رو سفید باشیم.

ایمانیه مسلمانان را در شش قرن اول بعداز اسلام جلودار حرکت‌های علمی دنیا دانست و گفت: درگیر کردن مسلمانان خصوصاً جوانان به حاشیه ها، جامعه اسلامی را از درون متلاشی می‌کند.

او، ضمن اینکه فرمانداران را موظف کرد بصورت ویژه برای جوانان وقت بگذارند و در کنار ایشان باشند، با اشاره به سفارش امام ششم شیعیان مبنی بر توجه به جوانان، گفت: آینده جامعه دست جوانان امروز است، هرچه از سمت ما کم کاری صورت پذیرد دشمن جدی و قوی‌تر وارد خواهد شد و جوانان ما را در دام می‌اندازد.

نماینده عالی دولت در فارس گفت: رفتار، گفتار، کردار و حرکات مدیران انقلابی دولتِ سیزدهم توسط مردم لحظه‌ای و دقیق رصد می‌شود.

او گفت: فرمانداران گزارش عملکرد خود از ابتدای انتصاب تا به امروز را همراه با مستندات به دفتر استاندار ارسال کنند که پس از رویت و بررسی از طریق معاونت سیاسی امنیتی، به منظور بهره گیری از تجارب سایرین، گزارشات برای دیگر فرمانداران نیز ارسال خواهد شد.

او  برای مثال سرکشی از ادارات و روستای یکی از شهرستان‌ها را از جمله نقاط قوت فرماندار منطقه دانست و گفت: جلسات منظم با امام جمعه، ارتباط با پیشکسوتان و افراد صاحب نفوذ، دعوت از مدیران استانی با همکاری نماینده محترم مجلس شورای اسلامی، میدان دادن به جوانان و استفاده از انگیزه و خلاقیت آنها، پیگیریِ جذب سرمایه گذار در منطقه؛ از جمله وظایف اصلی فرمانداران است.

استاندار فارس با بیان اینکه اشتغال و تاهل منجر به تامین امنیت شهر می‌شود و در پی آن جامعه بهتری خواهیم داشت؛ حمایت از فعالیت‌های فرهنگی و انقلابی اصیل که بعضا نیازمند پول‌های کلان نیستند، اهمیت دادن به خیرین، سرکشی به موسسات اقتصادی و تولیدی منطقه را بخش دیگری از وظایف فرمانداران دانست.

او با اشاره به اینکه ماهیانه عملکرد فرمانداران خصوصا در بحث اشتغال مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، گفت: شاخص‌هایی تنظیم خواهد شد تا عملکرد مدیران کل سازمان ها، از نظر فرمانداران نیز مورد ارزیابی قرار گیرد.

دکتر ایمانیه در انتها نسبت به برگزاری جلسات شورای فرهنگ عمومی شهرستان‌ها تاکید کرد و گفت: مباحث مربوط به معتادین متجاهر، مواد مخدر، تصادفات، ساخت و ساز‌های غیرقانونی و حفر چاه‌های غیر مجاز با دقت رصد شده و گزارشات آن بصورت منظم به مسولان مربوطه استانی ارسال شود.

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

منافع ایران و روسیه در گرو تلاش دو کشور برای اجرای توافقات فیمابین است

نسخه تقویت موها

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه