یک استقلالی و ۴ پرسپولیسی از تیم ملی طلب دارند

صدآنلاین | سرمربی فولاد خوزستان ضمن انتقاد از کمیته انضباظی و فدراسیون فوتبال، از طلب قدیمی خودش از تیم ملی حرف زد.

جواد نکونام پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل مس کرمان در نشست خبری پس از این بازی گفت: " در هفته‌های قبل مصاحبه کردم کمیته انضباطی من را جریمه کرد چرا من را جریمه می کنند چون حرف حق می‌زنم و از منافع باشگاهم دفاع می‌کنم و به نفع فوتبال صحبت می‌کنم. اگر راست می‌گویند بروند باشگاه‌های بدهکار را جریمه کنند که سال‌ها است نمی‌توانیم پول‌مان را از آنها بگیریم من حتی نمی‌توانم پولم را از تیم ملی بگیرم از تیم ملی هم طلبکارم اما من را جریمه می‌کند. با ا ین حال من باز هم اعتراض خواهم کرد."

شاید جالب باشد بدانید جواد نکونام تنها ملی پوشی نیست که از گذشته از تیم ملی طلب دارد. خاطرتان باشد جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در حالی برگزار شد که کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران قبل از آغاز این مسابقات نام سیدجلال حسینی را در لیست نهایی بازیکنان مد نظر خود قرار نداد.

این در حالی بود که حسینی که در مقدماتی جام جهانی برای تیم ملی بازی کرد اما پاداش خود را دریافت نکرد. دو، سه سال پیش او پیگیر پاداش ۲۰ هزار دلاری بازیکنانی شد که در صعود تیم ملی به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نقش داشتند. فدراسیون وقت هم اعلام کرد پیگیر مطالبات مدافع سابق تیم ملی است اما خبری نشد که نشد!

جالب تر می شود وقتی بدانید ۳ پرسپولیسی دیگر نیز از فدراسیون و تیم ملی طلب دارند. افشین پیروانی در دوران حضور در تیم ملی به عنوان مدیر تیم همچون سیدجلال نتوانست پاداش خود را دریافت کند. مبلغ پاداش پیروانی نیز همان ۲۰ هزار دلاری است که برای صعود بازیکنان به جام جهانی روسیه پرداخت شد اما او از آن سفر جا ماند و دیگر کسی پیگیر مطالباتش نشد.

همچنین کمال کامیابی نیا و امید عالیشاه نیز ظاهرا هر یک حدود ۴ هزار دلار از بابت پاداش های معوقه تیم ملی از فدراسیون طلبکارند که در این خصوص نیز اقدامی نشده است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

اتمام حجت ریکاردو ساپینتو با ستاره های استقلال

درمان ساده خستگی مزمن

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه