از بمب بزرگ پرسپولیس چه زمانی رونمایی می شود ؟ | خرید خارجی یعنی یورگن لوکادیا؛ نه بودیمیر!

صدآنلاین | مهاجم سابق استقلال از زمان عقد قرارداد با پرسپولیس، هنوز نتوانسته است برای این تیم بازی کند.

شیخ دیاباته هنوز با مصدومیت دست و پنجه نرم می کند و دقیقا معلوم نیست چه زمانی می تواند برای تیم جدیدش به میدان برود. رحیم یوسفی هافبک اسبق پرسپولیس در این رابطه می گوید: من نمی دانم بالاخره چه زمانی قرار است شیخ دیاباته برای پرسپولیس بازی کند؟ از روزی که او به پرسپولیس آمده تنها چند جلسه همراه تیم تمرین کرد و سپس مصدوم شد!

او ادامه می دهد: به نظر من اگر شیخ دیاباته مهاجم سرحال و قبراقی بود قطری ها هرگز او را از دست نمی دادند. این مهاجم آفریقایی رزومه خوبی داشته و در ایتالیا بازی کرده است اما در حال حاضر پا به سن گذاشته است. اگر یک بازیکن جوان با مصدومیت شیخ دیاباته روبرو شده بود خیلی زودتر از او به بازی ها می رسید اما حالا معلوم نیست کی آماده مسابقه و بازی می شود.

هافبک پرسپولیس در دهه ۶۰ ضمن تعریف از عملکرد یورگن لوکادیا، خاطرنشان می کند: خرید خارجی یعنی یورگن لوکادیا که او هم البته با نا آمادگی به تیم ملحق شد اما آن قدر انگیزه داشت که توانست در ۳ بازی پشت سر هم ۴ گل بزند. هرچند می گویند مهاجم هلندی گرانقیمت است ولی او هر چه می گیرد حق اش است. فروارد خوب خارجی قیمت اش بالاست هر چند ما در پرسپولیس مهاجمان گرانقیمت اما بی کیفیتی مثل بودیمیر هم داشتیم. این مهاجم کروات شاید در کشورش ماهی ۳ یا ۴ هزار یورو دستمزد بگیرد اما از پرسپولیس حدود ۵۰۰ هزار یورو غرامت گرفت در حالی که فقط یک گل برای این تیم به ثمر رساند.

شیخ دیاباته قرار است چه زمانی برای پرسپولیس بازی کند؟/ خرید خارجی یعنی یورگن لوکادیا؛ نه بودیمیر!

یوسفی همچنین ادامه می دهد: در سال های گذشته مهاجمانی مثل آنتونی استوکس، دی کارمو و ... خریده بودیم و فقط بودیمیر نبود. امسال اما یورگن لوکادیا ثابت کرد که اگر بخواهند می توانند برای پرسپولیس هم بازیکن خوب خارجی بخرند.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص نتایج تیم استقلال به عنوان رقیب پرسپولیس نیز تصریح می کند: استقلال مدافع عنوان قهرمانی است که سال گذشته توانست به این عنوان برسد. این تیم شاید شروع خوبی در لیگ برتر امسال نداشت اما به مرور توانست خودش را پیدا کند و به بالای جدول و جمع مدعیان برسد. با این اوصاف به شخصه معتقدم اگر پرسپولیس خودش باشد و اسیر حواشی نشود می تواند در لیگ بیست و دوم هم قهرمانی را جشن بگیرد. این تیم برای قهرمانی بسته شده و نفرات خوبی خریداری کرده است. بنابراین انتظار می رود بدون حاشیه و با قدرت در لیگ ادامه بدهد و بار دیگر دل هواداران را شاد کند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

باید زبان خود را نیز مسواک بزنیم؟

خبری مهم درباره بازی پرسپولیس - تراکتور

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه