صد آنلاین |  خبرگزاری فارس در گزارشی به آخرین وضعیت معابر تهران در شامگاه جمعه پرداخته است.

 پس از ماجرای تلخ مرگ مهسا امینی و اعتراضاتی که در روزهای اخیر رخ داد، برخی از معاندین سواستفاده کرده و جو شهر را بهم ریختند.

در پی فراخوان‌های ضدانقلاب برای تجمعات امشب در میدان ولیعصر و خیابان‌های اطراف آن،‌ بنا به مشاهدات تردد در این معابر عادی است و تنها حضور نیروهای انتظامی در این محدوده مشاهده می‌شود. هر از گاهی هم گروه های ۱۰_ ۱۵ نفره دیده می‌شود که با ورود پلیس از صحنه خارج می‌شوند.

ساعت ۱۸:۰۰

شرایط خیابان‌ها کاملا عادی و خبری از تجمع در محدوده میدان ولیعصر، چهار راه ولیعصر و بلوار کشاورز نیست.

ساعت ۱۸:۴۵

شرایط در میدان ولیعصر کاملا عادی است، ماموران در چهار گوشه میدان حضور داشته و هیچ اثری از تجمع و شعار نیست. تردد عابران و خودروها به صورت عادی در حال انجام است. مأموران انتظامی از هرگونه توقف و تجمع مشکوک جلوگیری می‌کنند، وضعیت همچنان عادی است.

ساعت ۱۹:۰۰

تقاطع خیابان فلسطین و کشاورز حدود صد نفر در حالی دست می‌زدند و شعار می‌دادند، قصد داشتند به سمت میدان ولیعصر حرکت کنند. پلیس با شلیک گاز اشک‌آور این افراد را متفرق کرد و همزمان تعدادی از لیدرهای معترضین توسط نیروهای امنیتی دستگیر شدند.‌

ساعت: ۱۹:۳۰

شرایط تقریبا آرام‌ است. حدود ۲۰ تا ۳۰ نفر در میدان ولیعصر و بلوار کشاورز حضور دارند که با دخالت پلیس متفرق و تعدادی هم دستگیر شدند.

ساعت ۲۰:۰۰

درضلع جنوبی میدان، با شلیک سه گاز اشک‌آور جمعیت محدود را متفرق کرده و نیروهای امنیتی نیز افراد مشکوک که در پیاده‌رو توقف کردند را متفرق و ۴ نفر را دستگیر کرد.

در منطقه پیروزی حدود ۴۰ تا ۵۰ نفر در حال شعار دادن بودند که پلیس با شلیک گاز اشک‌آور آن‌ها را متفرق کرد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

واژگونی خودرو در مهریز جان گرفت

ویدئو | گل ایران به اروگوئه توسط مهدی طارمی

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه