تبعید بازیکن ناآماده سرخ‌ها به تیم جوانان !

صدآنلاین | باشگاه لیورپول خیلی زود از خرید جدید خود پشیمان شده و تصمیم گرفته بازیکن برزیلی تیمش را با یک تصمیم عجیب مواجه کند.

باشگاه لیورپول خیلی زود از خرید جدید خود پشیمان شده و تصمیم گرفته بازیکن برزیلی تیمش را با یک تصمیم عجیب مواجه کند..

کادر فنی لیورپول به قدری از عملکرد آرتور ملو بایکن جدید این تیم در بازیها و تمرینات ناراضی است که تصمیم گرفته او را برای بالا رفتن سطح کیفی عملکردش و همچنین سطح آمادگی جسمانی اش به تیم جوانان باشگاه بفرستد.

آرتور ملو در آخرین روز از بازار نقل و انتقالات به صورت قرضی از یوونتوس به لیورپول پیوست و تیم انگلیسی این گزینه را دارد که در صورت تمایل در پایان فصل او را از یوونتوس بخرد اما این باشگاه نه تنها چنین برنامه‌ای ندارد بلکه آنقدر از عملکرد بازیکن جدیدش ناراضی است که تصمیم دارد در نقل و انتقالات زمستانی او را به یوونتوس پس بدهد!

مصدومیت تعداد زیادی از بازیکنان لیورپول به ویژه در خط میانی باعث شد این باشگاه برخلاف رویه همیشگی او دست به خریدی عجولانه در روز آخر بزند و بدون بررسی درست وضعیت ملو او را به باشگاه بیاورد.

حالا ملو به تیم ذخیره‌های باشگاه فرستاده شده است تا خودش را به حدی از آمادگی جسمی برساند که شانس حضور در کنار سایر شاگردان کلوپ را داشته باشد. ملو حتی در بازی اخیر تیم زیر ۲۱ ساله‌های باشگاه مقابل لسترسیتی در روز جمعه هفته گذشته هم بازی کرد و دقیقه ۶۰ تعویض شد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

پردرآمدترین ستاره‌های لالیگا را بشناسید

شوک بزرگ فوق ستاره به پرسپولیس و یحیی

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه