باشگاه ایتالیایی رونالدو را دست انداخت

صدآنلاین | اودینزه به رونالدو کنایه‌ای در توئیتر زده و به او پیشنهاد انتخاب این باشگاه را داده است.

باشگاه ایتالیایی اودینزه از شروع خوب خود در این فصل فوتبال ایتالیا به عنوان فرصتی برای کنایه زدن به کریستیانو رونالدو استفاده کرده و از این فوق ستاره پرسیده که آیا دلش می‌خواهد به اودینزه بیاید!

اودینزه در حال حاضر در رتبه سوم جدول سری آ قرار دارد. این باشگاه در یک شوخی توییتری با اشاره به درخواست دروازه‌بانش از کریستیانو رونالدو از ستاره پرتغالی خواست راهی ایتالیا شده و به اودینزه بپیوندد.

رونالدو امسال تابستان در تلاش برای حضور در لیگ قهرمانان سعی کرد منچستریونایتد را ترک کند و به تیمی بپیوندد که در این رقابتها به میدان برود. اما تلاشهای او به سرانجام نرسید و او همچنان پیراهن یونایتد را به تن می‌کند.

ابتدا دروازه‌بان اودینزه، سیلوستری، در اینستاگرام خود کریستیانو را تگ کرد و از او خواست به اودینزه ملحق شود. سپس باشگاه ایتالیایی در توییتر خود با بازنشر پیام اینستاگرامی دروازه‌بانش از درخواست او حمایت کرد. اما شکلکی که باشگاه اودینزه در این پست توییتری به کار برده باعث شده کاربران شبکه‌های اجتماعی این پست را به عنوان شوخی اودینزه با کریستیانو تفسیر کنند.

اودینزه امیدوار است  با ادامه روند خوب خود تا پایان فصل بتواند با هدایت اندرئا سوتیل به رقابتهای اروپایی فصل بعد راه یابد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

جنجال بر سر پرونده نیمه باز کی روش در ایران

تاوان بزرگ پرسپولیس؛چک سفید امضای مدیرعامل به یک ستاره دردسرساز می شود ؟

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه