صدآنلاین | پس از بازی تدارکاتی امروز استقلال و سامیت، بر سر نتیجه این بازی اختلاف نظر وجود دارد.

به گزارش صدآنلاین در شرایطی که استقلال امروز توانست با 2 گل از سد تیم سامیت بگذرد، اما این باشگاه دسته سومی در صفحه اینستاگرام خود مدعی است نتیجه دیگری در این بازی رقم خورده است.

کادرفنی استقلال از تعطیلات فیفا دی استفاده کرده و با تصمیم ساپینتو، قرار بود این تیم در 2 دیدار تدارکاتی به مصاف رقبا برود تا آبی پوشان پیش از دیدار برابر گل گهر، در شرایط مسابقه قرار بگیرند. در همین خصوص، دیدار نخست این تیم امروز برگزار شد و آنها به مصاف تیم گمنام و ناشناخته سامیت رفتند.

سامیت که اکنون در مرحله نهایی لیگ دسته سوم کشور حضور دارد، به دنبال راهیابی به لیگ دسته دوم است. آنها امروز به مصاف استقلالی رفتند که در پی تکرار عنوان قهرمانی خود در رقابت های لیگ برتر است و به همین دلیل اینگونه تصور می شد که ساپینتو برای بازگشت شاگردان به روند مسابقات، یک مسابقه سبک را برای آنها در نظر گرفته است.

این مسابقه پشت درهای بسته و بدون حضور خبرنگاران رسانه ها برگزار شد و تنها در پایان این مسابقه، نتیجه آن توسط رسانه رسمی باشگاه استقلال اعلام شد که آبی پوشان موفق شدند با 2 گل محمد محبی و امیرعلی صادقی از سد حریف دسته سومی خود عبور کنند.

در شرایطی که انتظار می رفت یک پیروزی پر گل در انتظار آبی پوشان باشد، اما آنها حریف خود را با 2 گل شکست دادند و داستان زمانی عجیب تر شد که صفحه رسمی حریف امروز استقلال، ادعای عجیبی را مطرح کرد.

با وجود اینکه رسانه رسمی باشگاه استقلال نتیجه این مسابقه را 2 بر صفر اعلام کرده بود، اما پیج باشگاه سامیت در اینستاگرام نظر دیگری دارد و آنها مدعی هستند که بازی را تنها با اختلاف یک گل واگذار کرده اند و حتی با انتشار یک استوری، خبر شکست با اختلاف 2 گل را فیک نامیده و خواستار اطلاع رسانی در این خصوص شده اند.

نکته عجیب تر اینکه صفحه اینستاگرامی باشگاه سامیت ادعا کرده این یک گل را نیز سعید مهری به ثمر رسانده است! این در شرایطی است که آبی ها، از محمد محبی و امیرعلی صادقی به عنوان زنندگان 2 گل دیدار تدارکاتی تیمشان نام برده اند.

در صفحه اینستاگرامی باشگاه سامیت، آنها مدعی نتیجه دیگری هستند که در نوع خود عجیب است.

اما اتفاقات عجیب این دیدار به همینجا ختم نمی شود و صفحه اینستاگرامی باشگاه سامیت مدعی شده در این مسابقه سه مرتبه تیرک دروازه استقلال را به لرزه در آورده و حتی از بازیکنانی به نام های سالار کشانی، پوریا باقری و علی کرمعلی به عنوان نفراتی که توپ را به تیر دروازه آبی ها زده اند، نام برده است.

با این حال، پیگیری های خبرنگار ورزش سه از مسئولین باشگاه استقلال نشان می دهد که این بازی همانطور که توسط رسانه رسمی آبی ها اعلام شد، با گل های محبی و صادقی به سود این تیم به پایان رسیده و مشخص نیست چرا صفحه اینستاگرامی باشگاه دسته سومی سامیت، این ادعای عجیب را مطرح کرده است.

رسانه باشگاه استقلال حتی گل های این بازی را نیز فیلمبرداری کرده که به احتمال فراوان همچون روال همیشگی، در ساعات آینده آنها را منتشر کند و مشخص نیست هدف تیم سامیت از انتشار این ادعا چه بوده است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

این کار خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد

درمان زخم روده با یک شربت

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه