پیشکسوت استقلال : ساپینتو من را ناامید کرد

صدآنلاین | هادی طباطبایی پیشکسوت استقلال و سنگربان پیشین تیم ملی اعتقاد دارد که ایران در حال حاضر توانایی صعود در جام جهانی را ندارد.

به گزارش صدآنلاین هادی طباطبایی در خصوص تغییرات در کادر فنی تیم ملی اظهار داشت: من از اول هم گفته بودم تیم ملی نیاز به تغییرات در کادر فنی خود دارد و باید این تغییرات صورت بگیرد.تا جایی که می‌شد از ذخایر تیم ملی و اسکوچیچ استفاده شد و الان نوبت تغییرات در تیم ملی بود.

وی در ارتباط با این که آیا ایران در جام جهانی از گروه خود صعود خواهد کرد، گفت: چرا ایران باید از گروه خود صعود کند؟ مگر ساختار و کیفیت ما به اندازه‌ای است که صعود کنیم؟ اگر مربی مثل کی‌روش هم الان در این فاصله کم می‌آید و هدایت تیم ملی را بر عهده می‌گیرد به خاطر بازیکنان لژیونر است که می‌داند آن‌ها در سطح اول الان تمرین می‌کنند و با آمادگی بیشتر نسبت به بازیکنان داخلی می‌توانند در تیم ملی حضور پیدا کنند.

طباطبایی در ادامه افزود: الان هم بخش زیادی از موفقیت ایران در جام جهانی به انگیزه و تلاش بازیکنان بستگی دارد.تفاوت ما با دیگر کشورها در بازی‌های جام جهانی همین است که ما انگیزه و تلاش بازیکنان مان همیشه به تیم کمک کرده وگرنه الان خیلی زیاد نمی‌توان روی برنامه‌های تاکتیکی تیم کار کرد.

پیشکسوت استقلال در خصوص سرمربی این تیم گفت: حقیقتا مصاحبه‌ای که ساپینتو در روز اول حضورش در استقلال داشت، من را ناامید کرد. هیچ مربی حرفه‌ای نمی‌آید قول چهار قهرمانی را بدهد. او نباید تصمیمات احساسی بگیرد یا اسیر هیجانات شود و بلکه باید منطقی و به صورت حرفه‌ای کار خود را انجام دهد.

وی در ارتباط با مسابقات کشتی ایران اعلام کرد: دو ورزش در ایران همیشه محبوب بودند یکی فوتبال و دیگری کشتی بوده که به هر حال حداقل موفقیت‌های کشتی آزاد مردم ما را خوشحال کرد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

طعنه سنگین سامیت به تیم ساپینتو پس از باخت به استقلال

هافبک طراح در راه استقلال ؟ | برنامه ساپینتو در خصوص نقل و انتقالات مشخص شد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه