کی‌روش حرفه‌ای بودنش را نشان داد | حالا نوبت این بازیکن پرسپولیسی است!

صدآنلاین | حضور همزمان چند مدافع مرکزی در اردوی تیم ملی ایران نشان از رقابت سرسختانه آنها برای پوشیدن لباس این تیم در جام جهانی ۲۰۲۲ دارد.

تمرینات تیم ملی فوتبال ایران در حالی در کشور اتریش ادامه دارد که کارلوس کی روش نه تنها بازیکنان مورد اعتماد خود در دوره هشت ساله حضورش در ایران را دعوت کرده است بلکه منتقدان خود را نیز به دلیل عملکرد قابل قبول در دوران دراگان اسکوچیچ فرا خوانده است تا آنها را زیر ذره بین قرار دهد.

شجاع خلیل زاده همراه با محمدحسین کنعانی زادگان در حالی از الاهلی قطر به اردوی تیم ملی ایران آمدند تا توانایی‌های خود را برای قرار گرفتن دوباره در ترکیب اصلی با هدایت کی روش نشان دهند.

خلیل زاده در حالی پس از سال‌ها دوباره زیر نظر کی روش تمرین خواهد کرد که انتقادات او در دو سال گذشته از این سرمربی بارها تکرار شده بود اما او با گذر از این مصاحبه‌ها رفتار حرفه‌ای خود را با دعوت از مدافع منتقد نشان داد تا حالا نوبت به خلیل زاده برای اثبات خود برسد.

زوج خلیل زاده و کنعانی زادگان در حالی به هماهنگی کامل در ترکیب تیم ملی و باشگاهی رسیده‌اند که شاید شانس اصلی حضور در جام جهانی قطر باشند اما رقیبانی همچون مجید حسینی و مرتضی پورعلی گنجی نیز در جمع ملی‌پوشان هستند تا شاید بار دیگر فرصت بازی کردن در جام جهانی را همچون سال ۲۰۱۸ پیدا کنند.

باید دید انتظارات سختگیرانه دفاعی کی روش در بازی‌های دوستانه با اروگوئه و سنگال با همین بازیکنان برطرف می‌شود یا اینکه تغییرات ناگهانی در فاصله اندک باقیمانده تا جام جهانی ۲۰۲۲ رقم خواهد خورد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

دمنوشهایی برای بهبود سردرد

پشت پرده بازی نکردن ستاره خط دفاعی استقلال برای ساپینتو

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه