اسلحه پنهان کی‌روش در جام جهانی ؛ این پرسپولیسی جذاب !

صدآنلاین | کشورهایی مانند ایران که در تیم‌های باشگاهی قطر بازیکن دارند، برگ برنده بزرگی در اختیارشان است، زیرا بازیکنان مذکور با آب و هوای خاص کشور قطر آشنایی دارند.

به گزارش صدآنلاین محمدحسین کنعانی‌زادگان یکی از لژیونرهای فوتبال ایران است که در لیگ ستارگان قطر و تیم الاهلی عضویت دارد. این مدافع که در لیست کارلوس کی‌روش سرمربی پرتغالی تیم ملی برای جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات حضور داشت، پس از رفتن او از تیم ملی هم توسط دراگان اسکوچیچ به عنوان یک بازیکن ثابت دعوت می‌شد. 

بازگشت دوباره مرد پرتغالی بار دیگر او را در لیست مسافران جام جهانی قرار می‌دهد. بازیکنی که این فصل را طوفانی آغاز کرده و در هفت بازی تیمش در لیگ ستارگان موفق به زدن ۴ گل شد، ۴ گلی که اگرچه سه تای آن از روی نقطه پنالتی زده شده و یکی هم از روی ضربات ایستگاهی به ثمر رسیده اما حالا او را به عنوان هفتمین گلزن برتر لیگ قطر تا به اینجای کار معرفی می‌کند. آماری که مرد پرتغالی را امیدوار به درخشش مدافع فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر می‌کند.

جام جهانی ۲۰۲۲ تا کمتر از دو ماه دیگر به میزبانی قطر آغاز می‌شود. مسابقات خاصی که به لحاظ زمان برگزاری رقابت‌ها و به خاطر آب و هوای محل برگزاری، از تابستان به پاییز منتقل شده است. بنابراین کشورهایی مانند ایران که در تیم‌های باشگاهی قطر بازیکن دارند، برگ برنده بزرگی در اختیارشان است زیرا بازیکنان مذکور با آب و هوای خاص کشور قطر آشنایی دارند و این موضوع برتری نسبی‌ای را نسبت به سایر تیم‌های شرکت کننده بخصوص تیم‌های اروپایی که از هوای سرد قاره سبز به دمای نسبتاً معتدل قطر در آن مقطع می‌آیند، می‌دهد که تیم تحت هدایت کی‌روش با توجه به داشتن لژیونرهایی در تیم‌های باشگاهی قطر از این امکان برخوردار است. 

البته باید منتظر ماند و دید چند لژیونر کشورمان که در این کشور بازی می‌کنند در فهرست نهایی مستر CQ برای حضور در بیست و دومین دوره جام جهانی انتخاب می‌شوند. باید دید تا آغاز جام جهانی، کنعانی‌زادگان چه عملکردی از خودش به نمایش می‌گذارد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ماجرای غاز خانگی که سارق ۱۰۰ میلیون طلا در مشهد شد

دکترعلیرضا مبارک به همراه جمعی از مسئولان استانی ازمجتمع صنعتی لوله گستر اسفراین بازدید کردند

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه