صدآنلاین | بازیکن جوان استقلال می گوید علاقه ای به انتشار ویدیویی از حضورش در ماه محرم نداشته ولی این اتفاق رخ داده است.

به گزارش صدآنلاین، سبحان خاقانی بازیکن جوان استقلال که دچار مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی شده در مورد اینکه این موضوع کجا و چطور اتفاق افتاده به خبرنگار ما گفت: متأسفانه در اولین تمرین فصل، روی یک حرکت که بلند شدم سر بزنم در یک درگیری با یک پا به زمین آمدم و رباطم پاره شد.

او در مورد اینکه چرا در قطر پایش را جراحی نکرد، توضیح داد: من در ایران و پیش آقای دکتر رازی عمل کردم. شرایطم الان خیلی خوب است و امیدوارم تا نیم فصل برسم. راستش برای جراحی در قطر شرایط مالی نداشتم و باشگاه گفته بود که در ایران عمل کنم.

خاقانی در مورد اینکه به خاطر تمرینات پر فشار ساپینتو این اتفاق افتاد یا خیر گفت: به خاطر شرایط بد زمین بود نه به خاطر تمرینات آقای ساپینتو. مصلحت خدا است و نمی توان جلویش را گرفت.

وی در مورد تجربه کار با فکری، مجیدی و ساپینتو‌ در سه فصل اخیر عنوان کرد: بالاخره آقای مجیدی روی کاغذ بهتر از همه عمل کرد ولی هر سه مربی خوب هستند و آقای ساپینتو هم که تازه آمده و باید به او زمان داد و امیدوارم بهترین نتایج را بگیریم.

بازیکن استقلال در مورد اینکه در زمان محمود فکری به عنوان بازیکن تعویضی برابر پیکان به زمین رفت و در بازی بعد توانست دروازه شهر خودرو را باز کند، توضیح داد: خیلی خوشحالم که بعد از دو هفته بازی توانستم اولین گلم را برای استقلال به ثمر برسانم. واقعا لطف خدا و نگاه اهل بیت با من همراه بود.

او درخصوص اینکه نامش به عنوان زننده نهصدمین گل استقلال به ثبت رسیده، گفت: فکر نمی‌کردم نهصدمین گل را من بخواهم به ثمر برسانم و اصلا قبلش آمار نداشتم و از قبل به آن فکر نکردم و خودم غافلگیر شدم.

مدافع استقلال در مورد ویدیوئی که از او در یک سفر زیارتی منتشر شد  که در حال زیارت بود و روی دوش یکی از قهرمانان کشتی قرار داشت توضیح داد: در ایام محرم که در کربلا بودم، لطف امام حسین (ع) بود که من بتوانم رضایت جراحم را البته به مدت دو روز بگیرم و خدا را شکر زیارت کنم. برای آنکه من روی دوش پهلوان نشستم هیچ حرفی ندارم، چون نمی خواستم کلیپی پخش شود و متاسف هستم.

وی در مورد این که توسط محمود فکری به فوتبال ایران معرفی شد و پس از رفتن او و آمدن مجیدی این ترس را نداشت که از تیم کنار گذاشته بشود گفت: من همیشه تمام تلاشم را می‌کنم و روزی رسان شخص دیگری است. برای همین هیچ ترسی ندارم که کسی من را نخواهد چون قطعا مصلحت است.

خاقانی در پایان در مورد اینکه در این مدت دو بار به تمرین استقلال رفت افزود: دوست داشتم بروم تا آقای ساپینتو و بچه ها را ببینم. برای روحیه خودم هم خیلی خوب شد. امیدوارم که بتوانم زودتر  به تمرینات برگردم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

خبر خوش برای یحیی | پرسپولیسی ها با این عکس سر ذوق آمدند

هواداران استقلال عجولانه رفتار نکنند و به ساپینتو فرصت بدهند

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه