صدآنلاین | اولین تمرین تیم‌ملی در اتریش با حضور وحید امیری در تمرینات گروهی همراه بود.

به گزارش صدآنلاین ، از کارلوس کی‌روش تا مارک ویلموتس و دراگان اسکوچیچ، هیچکسی از نام وحید امیری عبور نکرد و حتی باوجود مصدومیت و ناآمادگی حاصل از چند ماه دوری از فوتبال، او از جمله اسامی مشترک لیست نافرجام اسکو و فهرست نهایی کارلوس بود تا هم در تهران عضوی از اردوی لیگ‌برتری‌ها باشد و هم مسافر اردوی اتریش شود.

نکته مهم اینکه امیری در اولین تمرین تیم‌ملی در اردوی اتریش، کار با توپ را بیشتر از گذشته انجام داد و رسما به زمین فوتبال بازگشت تا در فاصله دو ماه تا بازی با انگلیس، آمادگی خود برای حضور در دومین جام جهانی را نشان دهد.

او در دوئل‌ها نیز شرکت داشت و با انگیزه بالا در کنار سایر بازیکنان تیم‌ملی کار خود برای بازگشت به اوج آمادگی را ثابت کرد.

او که پس از حضور در پست وینگر و مهاجم، بازی در سمت چپ خط دفاعی را هم تمرین و در 34 سالگی نقش مهره کارآمد و اثرگذار را ایفا کرده، حالا امیدوار است نمایشش در تمرین تیم ملی به شکلی باشد که کی‌روش را برای دعوت دوباره مجاب کند.

البته پس از فیفادی، شش هفته از لیگ برتر فوتبال ایران هم در جریان خواهد بود و وحید امیری خیلی زود به ترکیب پرسپولیس نیز خواهد رسید و همه منتظر آمادگی او خواهند بود تا این ستاره دوباره تبدیل به گزینه بازی در ترکیب اصلی تیم ملی بشود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

مدیر استقلال:خیلی از بازیکنان موقع قرارداد پول گرفتند

تمرینات ساپینتو باعث مصدومیت ستاره استقلال ؟

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه