دردسر جدید پرسپولیس | دلیل استعفای گل محمدی مشکل ساز شد

صدآنلاین | با توجه به افت زمنی چمن ورزشگاه کاظمی، پرسپولیسی ها به دنبال زمین تمرین تازه ای هستند.

به گزارش صدآنلاین در شرایطی که پرسپولیس قرار است دو بازی تدارکاتی مقابل فولاد و گل‌گهر برگزار کند گفته می شود زمین ورزشگاه شهید کاظمی به خاطر برگزاری مداوم تمرین و بازی های زیادی که روی آن انجام شده و از همه مهم تر، عدم زیرسازی مناسب، کیفیت لازم خود را از دست داده و همین باعث نارضایتی یحیی گل محمدی شده است. برهمین اساس مسئولین باشگاه به دنبال پیدا کردن زمین تمرین مناسب هستند و به همین دلیل هنوز مکان برگزاری دو بازی دوستانه مقابل گل گهر و فولاد مشخص نیست.

گفتنی است زمین نفت تهرانسر هم پیش از این در اختیار تیم بود. در همان ابتدای حضور درویش، یحیی گل محمدی استعفا داد و یکی از دلایل این استعفا نداشتن زمین تمرین بود که درویش بلافاصله، زمین تهرانسر را برای پرسپولیس اجاره کرد. اما جالب اینجاست که با وجود این زمین، تمام بازی ها و تمرینات پرسپولیس در کاظمی برگزار می شود و به همین دلیل  علاوه بر زرد شدن بخشی از زمین برخی از نقاط زمین هم چمن ندارد و عملا خاکی شده است

همین موضوع باعث شده تا مسوولان باشگاه در حال رایزنی برای یافتن زمین مناسب باشند که البته کار آسانی نیز نیست.

داستان از این قرار است که بسیاری از تیم های شهرستانی به جای این که در زمین های چمن استان و شهر خود تمرین کنند، برای برگزاری تمرین به تهران می آیند و به همین دلیل بسیاری از زمین های خوب و استاندارد تهران در اختیار و تحت اجاره تیم های شهرستانی است. از این رو پیدا کردن یک زمین مناسب برای تمرین یکی از معضلات باشگاه پرسپولیس محسوب می شود. موضوعی که افشین پیروانی نیز بارها در مصاحبه هایش به آن اشاره کرده است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

این دو پرسپولیسی را فیکس کارلوس کی روش بدانید | تماس یک لژیونر با نفوذ با دو پرسپولیسی

اولین خرید پرسپولیس در نیم فصل را بشناسید | یحیی این ستاره را می خواهد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه