این ۳ بازیکنی که اسکوچیچ را برکنار کردند چوبش را می خورند

صدآنلاین | مهاجم سابق استقلال می گوید رفتار خوبی با اسکوچیچ که ایران را به جام جهانی رساند صورت نگرفت.

به گزارش صدآنلاین ادموند اختر درباره بازگشت کارلوس کی‌روش به تیم ملی فوتبال اظهار داشت: اتفاقی که در تیم ملی افتاد، نادر است. مربی که با ارزان‌ترین قیمت، سریع‌ترین صعود را به جام جهانی را داشته است، کنار گذاشتیم و مربی و کادر دیگری را آوردیم. بازیکنان با وجود بازی در اروپا حرفه‌ای فکر نکردند و باعث و بانی کنار گذاشتن اسکوچیچ دو سه بازیکن بودند. آنها صد درصد چوبش را می‌خورند. رفتاری که با اسکوچیچ شد، انسانی نبود. شاید خیلی‌ها بگویند کی‌روش مربی حرفه‌ای است، ولی برای فوتبال ما چه کار کرده است؟!

وی در ادامه افزود: باب شده است که با حضور کی‌روش با دفاع کردن به جای چند گل خوردن یک گل بخوریم. وقتی قرار است ببازیم چه فرقی می‌کند؟ ما باید انسانیت را در نظر می‌گرفتیم تا خدا هم یک جایی کمک‌مان کند. به اعتقاد من، کی‌روش خودش پیشنهاد داده است که سرمربی تیم ملی شود. از سه ماه پیش مشخص بود او سرمربی تیم ملی خواهد شد. پچ پچ‌ها درباره اسکوچیچ مشخص کرده بود قرار است چه اتفاقاتی بیفتد. از حضور مربیان پرتغالی در فوتبال ایران می‌توانستیم پیش‌بینی خیلی چیزها را بکنیم. به قول خداداد عزیزی، مافیای فوتبال ایران بازیکنان نیستند و کت‌وشلواری‌های کنار فوتبال هستند. بازیکن چه می‌داند مافیا بودن چیست و چطور آن را می‌نویسند!

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: تنها کاری که در مقطع فعلی باید انجام داد، تسویه حساب آبرومندانه با اسکوچیچ است و دیگر نباید او را ببریم و بیاوریم تا پولش را بگیرد. او را باید تا پای پرواز بدرقه کرده و خداحافظی کنیم. فقط امیدوارم آه اسکوچیچ دامن فوتبال ایران را نگیرد. با شرایطی که فوتبال ایران دارد، نه تنها با کی‌روش و اسکوچیچ، بلکه با مورینیو هم نمی‌توانیم نتیجه بگیریم.

اختر در خاتمه تصریح کرد: ما سه بازی بیشتر در جام جهانی انجام نمی‌دهیم. شاید کی‌روش آنالیزها را شروع کرده باشد، اما اگر در هر بازی در جام جهانی گل اول را زودتر بخوریم تعداد گل‌های خورده‌مان بیشتر می‌شود، مگر اینکه مثل بازی با اسپانیا و پرتغال شانس با ما یار باشد. فراموش نکنیم در بازی با مراکش در جام جهانی روسیه در ۲۰ دقیقه اول باید چند گل می‌خوردیم که عادل فردوسی‌پور گزارشگر آن بازی می‌گفت بازی چه زمانی قرار است تمام شود. خدا در آن بازی خیلی کمک‌مان کرد.

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

شوک کارلوس به سرخابی ها | حذف بمب پرسپولیس و استقلال از لیست نهایی کی‌روش

نقشه ساپینتو برای قهرمانی | تعطیلات برای بازیکنان استقلال تمام شد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه