ادعای جنجالی پیشکسوت استقلالی : استقلال اگر می باخت کیف می کردم

صدآنلاین |مسعود قاسمی گلر سابق استقلال می گوید این تیم با حضور ساپینتو فوتبال هجومی ارائه می دهد.

به گزارش صدآنلاین مسعود قاسمی درباره شرایط امسال آبی‌پوشان اظهار داشت: امسال استقلال فوتبالی اروپایی را بازی می‌کند. یک مربی خارجی به استقلال پیوسته و واضح است که امکان داشت در ابتدای فصل مشکل پیدا کند اما به مرور استقلال پیشرفت کرد و تا این لحظه بسیار خوب نتیجه گرفته. به نظرم ساپینتو تیم را خوب آنالیز کرده و هر هفته آبی‌پوشان را بهتر از قبل می‌بینیم. استقلال فصل گذشته با وجود قهرمانی فوتبال هیجان انگیزی بازی نمی‌کرد اما حالا چرا و این مساله نشان می‌دهد ساپینتو تحلیل خوبی روی بازی‌های آبی‌پوشان انجام داده است.

وی در خصوص نقاط ضعف و قوت آبی‌ها گفت: نقاط ضعف استقلال در چند بازی اخیر را می‌توان تعدد بازیکنان برخی مناطق و کمبود در دیگر مناطق زمین برشمرد. به طور مثال در خط حمله بازیکن با کیفیت زیاد است اما در خط هافبک بازیکن طراحی وجود ندارد و این نقطه ضعف استقلال است. خط دفاعی و حمله و نفرات‌مان عالی هستند اما در خط هافبک آن مشکل وجود دارد.

پیشکسوت آبی‌پوشان درباره عملکرد این تیم در فصل نقل و انتقالات افزود: استقلال در فصل نقل و انتقالات دوران خوبی را گذراند و آجورلو و تیمش عملکرد خوبی داشتند. اگر کاوه رضایی هم به این تیم اضافه می‌شد واقعا تیم کاملی می‌دیدیم که به هر حال اتفاق نیفتاد. استقلال بازیکنان باکیفیتی جذب کرده. محبی و بابایی را بسیار خوب می‌بینم. شهباززاده خرید خوبی بوده اما در استرس گلزنی است و اعتماد به نفس ندارد. قایدی هم هنوز روی فرم نیامده. به نظرم استقلال بهتری در ادامه فصل شاهد خواهیم بودیم.

وی ادامه داد: در یکی دو دهه اخیر مربیان کروات ایران را احاطه کرده بودند و سبک فوتبال آن‌ها در ایران وجود داشت. حالا اما سبک فوتبال ایران اروپایی شده و اتفاق بسیار خوبی است. برای پیشرفت به نظرم نیاز داریم مربیان بهتر هم بیاوریم و از آن افکار دفاعی کروات خارج شویم. کی‌روش هم دفاعی است اما او هدفش مقابله با قدرت‌ها است.

قاسمی درباره ادامه لیگ گفت: آینده لیگ را خوب نمی‌بینم زیرا حواشی بیداد می‌کند. هفته اول یا دوم آقای گل‌محمدی صحبتی کردند که نشان از افزایش فشارها و حواشی روی داوران بود. از بازی نفت مسجدسلیمان لذت بردم و حتی اگر استقلال را می‌بردند کیف می‌کردم اما چرا باید سر این تیم بریده شود؟ مسببان باید در آن دنیا جواب بدهند.

دروازه بان اسبق آبی‌ها در پایان گفت: استقلال تیم بسیار خوبی است و اگر روند رو به رشدش ادامه دهد موفق خواهد باشد. مقابل نساجی به اندازه تمام فصل گذشته موقعیت داشتیم. کاملا مشاهده می‌کنم که ساپینتو در 6 بازی همه تعویض‌ها را انجام می‌دهد تا تاکتیک و ترکیبش را کاملا بشناسد. امیدوارم بازهم قهرمانی تکرار شود اما این مساله نیاز به تلاش دارد. امیدوارم به زودی VAR هم وارد فوتبال ایران شود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

۵ پرسپولیسی و ۳ استقلالی در اردوی اتریش | آخرین تصمیم کی روش علیه استقلالی ها ؟

کری مهاجم جوان پرسپولیس برای استقلالی ها | پرسپولیس بهترین تیم ایران ؟

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه