عکس| تلخ ترین تصویر از حسن یزدانی کنار تیلور | شرمندگی یزدانی

صدآنلاین | حسن یزدانی کشتی گیر پرامید ایران دیشب برابر تیلور آمریکایی شکست خورد تا روی سکوهی قهرمانی غم عجیبی در چهره اش نمایان باشد.

رقابت کلاسیک و تماشایی یزدانی-تیلور این بار با پیروزی کشتی‌گیر امریکایی به پایان رسید تا حسن یزدانی برخلاف سال گذشته با چهره‌ای مغموم روی سکو بایستد.

حسن یزدانی حریف آمادگی بدنی بسیار بالا و انگیزه وصف نشدنی تیلور برای جبران شکست رقابت‌های جهانی اسلو نشد تا این بار گردن آویز طلا به کشتی گیر امریکایی وزن ۸۶ کیلوگرم برسد.

حسن یزدانی در شرایطی که رکورد افتخار آفرینی کشتی گیران ایران را با کسب هشتمین مدال خود شکست اما غم و اندوه از چهره او فریاد می‌زد. اینطور که پیداست چیزی جز قهرمانی یزدانی را راضی نمی‌کند و رقابت حساس او با تیلور هم سبب شده باخت به این کشتی‌گیر تلخ‌کامی او را چند برابر کند.

 

عکس| تلخ ترین تصویر از حسن یزدانی کنار تیلور/ شانه های پادشاه کشتی روی سکو کج شد!

یزدانی همانند المپیک به تیلور باخت تا به مدال نقره رسیده باشد و این مدال را در حالی که بسیار ناراحت بود به گردن آویخت. دیوید تیلور که یکی از به یاد ماندنی‌ترین شب‌های دوران ورزشی خود را با پیروزی مقتدرانه برابر یزدانی جشن گرفته با چهره‌ای خندان یزدانی و دارنده دو مدال برنز این وزن را به بالای سکوی نخست آورد اما ناراحتی صورت یزدانی طوری بود که انگار در این رقابت‌ها آخر شده باشد!

با این حال این رقابت تماشایی می‌تواند ادامه‌دار باشد و این بار یزدانی با اندیشه انتقام خود را آماده رقابت‌های جهانی و سپس المپیک بکند.

عکس| تلخ ترین تصویر از حسن یزدانی کنار تیلور/ شانه های پادشاه کشتی روی سکو کج شد!

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

چه شد که تیلور یزدانی را شکست داد؟

شوک کی روش به پدیده استقلال | ستاره استقلال جام جهانی را از دست داد!

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه