صدآنلاین | دروازه‌بان پرسپولیس اکنون در غیاب بیرانوند در تلاش است تا آمادگی بدنی خود را به رخ کشیده تا از کوچکترین فرصت‌ها بهره ببرد.

به گزارش صدآنلاین احمد گوهری که فصل گذشته برای پوشش ضعف خط دروازه سرخ‌پوشان به این تیم پیوست و حتی فرصت حضور در ترکیب تیم در جدال دربی را نیز از آن خود کرد، اکنون در غیاب علیرضا بیرانوند که در اردوی تیم ملی به سر می‌برد، تلاش بیشتری از خود نشان می‌دهد تا از کوچکترین فرصت برای بازگشت به ترکیب سود ببرد.

گوهری که البته فصل گذشته توانسته بود علیرغم انتقاداتی که نسبت به وی وجود داشت با دو عملکرد موفق برابر هوادار تهران و در ادامه آلومینیوم اراک که با مهار پنالتی حریف نیز همراه بود، توانایی‌های خود را به رخ بکشد، این فصل پشت سد گلری مانده که همه به چشم شماره یک ایران در جام‌جهانی قطر به وی نگاه می‌کنند.

گوهری این روزها در اولین تمرین تیم بعد از پایان تعطیلات، آمادگی بدنی خود را به رخ کادرفنی و خصوصا مربی گلرهای تیمش کشیده تا نشان دهد او نیز به عنوان مهره کارسازی که در تیم‌های گذشته‌اش به عنوان مهره تاثیرگذار و شماره یک مورداعتماد بوده، حرف زیادی برای گفتن دارد. هرچند با توجه به شرایط، کار گوهری سخت تر از همیشه به نظر می‌رسد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

یلایی که یحیی سر ستاره جوان پرسپولیس آورد

علت درگذشت مهسا امینی مشخص شد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه