اسکوچیچ هیچ تاثیری در صعود به جام جهانی نداشت

صدآنلاین | کارشناس فوتبال کشورمان معتقد است صعود به جام جهانی هنر ملی پوشان بوده و کی روش می تواند تیم را به باخت آبرومندانه برساند.

به گزارش صدآنلاین مسعود اقبالی کارشناس فوتبال درباره آخرین شرایط تیم ملی ایران و بازگشت کی روش، دیدگاه هایی دارد که بخش هایی از آن را در زیر می خوانید:

*اسکوچیچ مدیریت لازم را نداشت، سطح فنی و کارنامه کی روش هم بالاتر از اسکوچیچ است. البته کی روش مشکلات اخلاقی دارد، پرخاشگر است و با فرهنگ ما سنخیت ندارد، اما بازیکنان تیم ملی او را دوست دارند و می تواند انسجام تیمی به وجود آورد. به نظرم کی روش ساختار دفاعی را منسجم می‌کند و آبرومندانه برابر حریفان خود در جام جهانی قطر شکست می‌خوریم. البته معلوم نیست؛ شاید بتوانیم در جام جهانی برنده شویم.

*کی روش تنها کاری که می‌تواند انجام بدهد این است که آبرومندانه ببازیم و کمتر گل بخوریم. اسکوچیچ در اختیار فدراسیون فوتبال بود و بازیکنان چنین شخصیتی را پذیرا نیستند. همچنین اسکوچیچ تاثیری در صعود تیم ملی به جام جهانی قطر نداشت و بازیکنان با توانایی و خلاقیت خود پیروز شدند و راهی جام جهانی شدند.

اسکوچیچ هیچ تاثیری در صعود به جام جهانی نداشت/ کی‌روش پرخاشگر است اما ملی پوشان دوستش دارند!/ در قطر آبرومندانه شکست می خوریم

*واقعیت این است که تعدادی از بازیکنان سن و سال بالایی دارند، اما از دوستان کی روش هستند. یک سری از بازیکنان جوان هستند و باید کار کنند تا شناخت خود را از لحاظ تاکتیکی و فنی بالا ببرند.

*کی روش در دوره‌های قبلی جام جهانی  از لحاظ بدنسازی خوب کار کرد و در مقایسه با آمار فیفا  بازیکنان دوندگی زیادی داشتند. کی روش فرصت کافی ندارد. او در ۲ بازی برابر سنگال و اروگوئه می‌تواند بازیکنان را ارزیابی و از لژیونرها استفاده کند. ۱۰، ۱۵ روز آخر هم بازی تدارکاتی ندارد تا تیم ملی را منسجم کند و مشکل خواهد داشت.

به اشتراک گذاری این مطلب!

دست رد آقای گل استقلال به سینه برزیلی ها

قاتل دکتر محفوظی: اگر او را نمی کشتم زن و بچه ام را می کشتند

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه