فرصت ۷ ماهه پرسپولیس | ماموریت بزرگ درویش در تیم سرخ ها

صدآنلاین | باشگاه پرسپولیس فرصت زیادی برای کسب مجوز جرفه ای ندارد.

به گزارش صدآنلاین باشگاه پرسپولیس حضور در رقابت های لیگ قهرمانان دوره قبل را از دست داد تا از نظر مالی و فنی ضربات جبران ناپذیری را متحمل شود. این درحالی است که هنوز تکلیف این باشگاه برای حضور در دوره بعدی نیز مشخص نیست و همچنان موانع زیادی برای گرفتن مجوز حرفه ای وجود دارد.

این یک واقعیت است که باشگاه پرسپولیس برای گرفتن مجوز حرفه‌ای نباید هیچ بدهی به افراد حقیقی و حقوقی داشته باشد و باید هرچه سریع تر تکلیف بدهی‌های خود را مشخص کند. بدهی هایی که شامل مسائل مالیاتی، بیمه، حقوق معوقه بازیکنان و مربیان و شکایت‌هایی که از آنها وجود دارد شده و باید همه آن ها تسویه شود.

در حال حاضر اگرچه رضا درویش بدهی بسیاری از بازیکنان و مربیان سابق را پرداخت کرده اما هنوز تکلیف بدهی مالیاتی و بیمه مشخص نیست. ضمن این که هم اکنون نیز پرونده رادوشوویچ باز است و به لطف مدیریت قبلی باشگاه، سرخپوشان از سوی فیفا به پرداخت ۸۶۶ هزار یورو (معادل ۹۵۰ هزار دلار) محکوم شده‌اند و باید برای دریافت مجوز حرفه ای هرچه زودتر این رقم پرداخت شود.

به تمام این ها اضافه کنیم هنوز پرونده‌هایی هم وجود دارد که باشگاه‌، آن ها را تسویه کرده‌ اما مستندات را در سامانه‌ای که کنفدراسیون فوتبال آسیا در نظر گرفته، بارگذاری نکرده است.

به هر روی با توجه به این که زمان صدور مجوز حرفه ای امسال با توجه به برگزار نشدن لیگ قهرمانان آسیا تغییر کرده، زمان بارگذاری مدارک از بهمن‌ماه آغاز می‌شود و باشگاه پرسپولیس تا ۱۰ اردیبهشت فرصت دارد مدارک‌ خود را بارگذاری کند. آنطور که شنیده می شود ، از ۱۰ اردیبهشت تا ۱۰ خرداد کمیته‌های بدوی و استیناف صدور مجوز حرفه‌ای مدارک را بررسی می‌کنند و ۱۰ خرداد آرای نهایی به باشگاه‌ و همچنین کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام خواهد شد.

از این رو باید دید در این مدت کوتاه رضا درویش قادر خواهد بود بدهی های سنگین را پرداخت کند یا نه

به اشتراک گذاری این مطلب!

خبری عجیب از تیم ملی | طوفان ستاره لیگ برتری علیه کی‌روش در راه است!

اولین جدا شده احتمالی استقلال در نیم فصل را بشناسید | خط قرمز ساپینتو دور نام این ستاره

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه