خبر بد برای پرسپولیسی ها | یک استقلالی به کارلوس کی روش مشاوره می دهد

صدآنلاین | کارلوس کیروش برای دعوت از ملی پوشان، از یک مربی لیگ برتری کمک گرفته است

به گزارش صدآنلاین بالاخره بعد از چند روز گمانه زنی و انتشار اخبار مختلف، رسما اعلام شد کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی در جام جهانی خواهد بود و مرد پرتغالی جانشین دراگان اسکوچیچ کروات خواهد شد.

این اتفاق درحالی رخ داد که کمتر از ۳ ماه تا شروع بازی های جام جهانی باقی مانده و خیلی ها به همین دلیل عقیده داشتند ، تاج زمان مناسبی را برای برکناری اسکوچیچ انتخاب نکرده است. هرچه که بود، اسکوچیچ از هدایت تیم ملی برکنار شد و کی روش برای سومین جام جهانی متوالی روی نیمکت تیم ملی ایران خواهد نشست.

کی روش در اولین اقدام اسامی نفرات دعوت شده به تیم ملی را اعلام کرد که البته این نفرات فقط از تیم های لیگ برتری انتخاب شدند و خبری از لژیونرها نیست.

دروازبانان:

پیام نیازمند از سپاهان، حسین حسینی از استقلال و علیرضا بیرانوند از پرسپولیس

مدافعان:

رامین رضائیان و امید نورافکن از سپاهان، مهدی شیری و عارف آغاسی از فولاد، صالح حردانی و ابوالفضل جلالی از استقلال، سامان فلاح از پیکان، آرمین سهرابیان از گل گهر، مرتضی پور علی گنجی از پرسپولیس

هافبک ها:

مهدی مهدی پوراز استقلال، محمد کریمی و یاسین سلمانی از سپاهان، رضا اسدی از تراکتور، مهدی حسینی از مس رفسنجان، محمد خدابنده لو از گل گهر و میلاد سرلک از پرسپولیس

مهاجم ها:

محمد محبی و مهدی قائدی از استقلال، سعید صادقی، مهدی ترابی از پرسپولیس،  شهریار مقانلو از سپاهان.

گفتنی است، بازیکنان فوق روز چهارشنبه ۲۳ شهریور ماه از ساعت ۱۲:۰۰ در هتل المپیک باید حضور داشته باشند.

کی روش درحالی این نفرات را به تیم ملی دعوت کرد که طبق شنیده ها جواد نکونام کمک زیادی به سرمربی پرتغالی تیم ملی انجام داد تا این نفرات به تیم ملی دعوت شوند. در واقع سرمربی فولاد فردی بود که کی روش برای دعوت از بازیکنان لیگ برتری ، از او مشورت گرفت.

این درحالیست که خود نکونام گزینه اصلی دستیاری کی روش است ولی تا این لحظه با حضور در تیم ملی موافقت نکرده است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

برنامه ویژه یحیی و پرسپولیس برای شیخ دیاباته | مهاجم تازه وارد پرسپولیس توی چشم استقلال می رود ؟

پرسپولیس این شاه ماهی بزرگ را به این دلیل از دست داد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه