طلسم پرسپولیس شکسته شد| ما کامبک می زنیم!

صدآنلاین | پرسپولیس طلسم کامبک نزدن در فصل گذشته را در اولین بازی این فصل که از رقیب عقب افتاد شکست.

به گزارش صدآنلاین پیروز شدن در فوتبال شیرین است اما کامبک زدن از آن اتفاقاتی است که شیرینی یک برد را چندین برابر می‌کند. یکی از فاکتورهایی که جذابیت تیم یحیی گل‌محمدی در فصل گذشته را کم کرده بود کامبک نزدن این تیم بود. پرسپولیسی‌ها هر وقت گل اول بازی را دریافت می‌کردند این پیام را می‌دادند که شکست یا در نهایت تساوی نتیجه انتهایی این بازی خواهد بود. نداشتن توانایی برگرداندن نتیجه بازی یکی از فاکتورهایی بود که پرسپولیس را فصل گذشته از جام دور کرد. اولین بازی که پرسپولیس گل اول را دریافت کرد بازی با آلومینیوم اراک بود که اولین شکست هم همان‌جا رقم خورد. اتفاقی که در آبادان مقابل صنعت نفت هم افتاد. در میان این دوباخت هم پرسپولیس در بهترین شرایط بعد از خوردن گل اول توانست بازی را به تساوی بکشاند. 

به این لیست برای آخرین بازی باید تساوی مقابل ذوب‌آهن را هم اضافه کرد. ۲ امتیازی که از دست دادن آن رسیدن به جام را به یک رویا تبدیل کرد. شاگردان مهدی تارتار برخلاف تصور در همان دقایق ابتدایی به گل رسیدند اما شاگردان یحیی گل‌محمدی در بیش از ۸۵ دقیقه نتوانستند باخت را به برد تبدیل کنند و به یک امتیاز قناعت کردند. بعد از آن هم باخت به سپاهان داستان لیگ بیست و یکم را برای یحیی تمام کرد و حتی نایب قهرمانی را هم در معرض خطر قرار داد. 

پیام مهم سرخ ها در بازی جنجالی مسجدسلیمان/ طلسم پرسپولیس شکسته شد؛ ما کامبک می زنیم!

صفر برد در ۷ بازی که پرسپولیس گل اول را خورد آمار بسیار بدی بود که این تیم در فصل گذشته به نام خودش ثبت کرد. این آمار در حالی ثبت شد که دو فصل گذشته رکورد شگفت‌انگیز ۵ بازی نباختن در ۵ بازی که گل اول را خورد، ثبت کرد و ۲ بار توانست برنده از میدان خارج شود.

امسال به نظر می‌رسد که تیم یحیی گل‌محمدی قصد دارد این عادت بد را هم از تیم خودش دور کند. برد مقابل نفت مسجدسلیمان فارغ از ۱۰ نفره بودن حریف و تمام اشتباهات داوری که به نفع و ضرر هر دو تیم وجود داشت یک اتفاق بسیار مهم برای کادرفنی قرمزها محسوب می‌شد. پرسپولیس بعد از بیش از یک فصل توانست طعم کامبک زدن را بچشد و در دیداری که گل اول را دریافت کرد برنده از میدان خارج شود. این سه امتیاز از این لحاظ اتفاق بسیار مهمی برای قرمزهای پایتخت محسوب می‌شود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

قول جالب لوکادیا به هواداران | پرسپولیسی ها هر روز سورپرایزم می کنند

شناسایی عامل شکنجه یک سگ با میله فلزی در ماسال

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه