این ستاره پرسپولیس قاتل است | پرسپولیس گمشده خودش را پیدا کرد

صدآنلاین | مهاجم سال های نه چندان دور پرسپولیس معتقد است که این تیم گمشده خودش در خط حمله را پیدا کرده است.

سهراب انتظاری با بیان این جمله گفت: بعد از جدایی مهدی طارمی و سپس علی علیپور از پرسپولیس به نظر می رسید این تیم با مشکلات زیادی در خط حمله روبرو شده باشد. هر چند عیسی آل کثیر و مهدی عبدی توانستند در مقاطعی به ویژه در لیگ قهرمانان آسیا فوق العاده ظاهر شوند اما این تیم نیاز به یک آقای گل و یک فوروارد تیزهوش داشت. حالا به نظر می رسد یورگن لوکادیا همان گمشده پرسپولیس در خط حمله باشد.

وی ادامه داد: هنوز خیلی زود است که بخواهیم درخصوص آقای گل پرسپولیس صحبت کنیم اما نگاهی به جدول گلزنان نشان دهنده خیلی چیزهاست. اینکه مهاجم هلندی و تازه وارد پرسپولیس می آید، پنالتی می گیرد و خودش هم با عطش زیادی پشت ضربه می ایستد جای تحسین دارد. او دومین گل خودش در بازی با نفت مسجد سلیمان را هم جوری زد که به همه نشان دهد یک مهاجم قاتل در محوطه جریمه حریفان است.

مهاجم سابق پرسپولیس افزود: پرسپولیس یا هرتیم دیگری برای قهرمانی نیازمند چنین مهاجمی است که همیشه تشنه گلزنی باشد. او یک گل سالم دیگر هم زد که با اشتباه داوری مردود اعلام شد وگرنه در این دیدار هت تریک کرده بود. لوکادیا خودش انگیزه دارد و با این هیجان و شکل بازی به کنار دستی های خودش هم انگیزه می دهد. امیدوارم سایر مهاجمان پرسپولیس هم این فوروارد هلندی را الگو قرار دهند. به شخصه خوشحالم پرسپولیس دارای چنین مهاجم با کیفیتی شده است.

پرسپولیس گمشده خودش را پیدا کرد/ لوکادیا یک مهاجم قاتل در محوطه جریمه است!/ مهاجمان پرسپولیس این بازیکن را الگوی خود قرار دهند

وی درخصوص اعتراض تیم نفت مسجد سلیمان به داوری دیدار با پرسپولیس نیز خاطرنشان کرد: اتفاقا بهتر است دو ستان به نیمه اول مراجعه کنند. خطا روی مرتضی پورعلی گنجی ۱۰۰ درصد پنالتی بود و یک گل سالم لوکادیا هم با اشتباه داوری مردود اعلام شد. حالا دوستان باخته اند و اعتراض می کنند. اگر اشتباه داوری هم بوده باشد تیمی که بیشتر ضرر کرده پرسپولیس بوده است. متأسفانه این عادت فوتبال ماست که هرتیمی می بازد به جای پذیرفتن شکست و تبریک به تیم برنده از ناداوری یا مسائل این چنینی حرف می زند. البته نفت مسجد سلیمان هم خیلی خوب و فراتر از انتظار ظاهر شد و مسئولان این تیم هم باید روی این موضوع مانور دهند نه اینکه از داوری گلایه کنند.

سهراب انتظاری در مورد صدرنشینی پرسپولیس نیز عنوان کرد: این پرسپولیس با شایستگی و لیاقت به این نقطه و جایگاه رسیده است. پرسپولیس لیگ بیست و دوم تیم یکدستی است که در تمام نقاط زمین دارای نفرات خوب و لایقی است. انشالله بچه ها همت کرده و این صدرنشینی را تا پایان فصل حفظ کنند چون این پتانسیل را به وضوح می توان دید که پرسپولیس می تواند همه جام ها را فتح کند.

وی در پایان ضمن اشاره به لیست جدید تیم ملی گفت: خوشحالم علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، میلاد سرلک، مهدی ترابی، سعید صادقی و حتی شنیدم وحید امیری دعوت شده اند. با این حال پرسپولیس نفرات دیگری مثل دانیال اسماعیلی فر و سروش رفیعی را هم دارند که شایسته دعوت به تیم ملی هستند. امیدوارم این بچه ها هم درپرسپولیس و هم تیم ملی موفق باشند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

اقدام جنجالی ستاره پرسپولیس روی اعصاب لوکادیا

اگر ریفلاکس دارید لب به این گیاه اصلا نزنید!

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه