صدآنلاین | قرار است یک مربی پرتغالی به کادرفنی ملوان اضافه شود تا به عنوان دستیار در کنار مازیار زارع مشغول فعالیت شود.

به گزارش صدآنلاین، این فصل از رقابت های فوتبالی در ایران، با حضور پرتعداد مربیان پرتغالی همراه شده است. پس از آنکه ریکاردو ساپینتو و ژوزه مورایس به عنوان سرمربیان استقلال و سپاهان انتخاب شدند و در ادامه نیز کارلوس کی روش جایگزین اسکوچیچ شد، اکنون یک پرتغالی دیگر نیز در راه ایران است.

ملوان پس از سالها توانست به رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران صعود کند. اما تا پایان هفته ششم، نتایج انزلی چی ها مناسب نبوده و این تیم با 2 تساوی، 3 شکست و بدون پیروزی، در قعر جدول رده بندی قرار گرفته اند. همین مسئله سبب شده تا آنها به دنبال تقویت کادرفنی خود باشند.

اوریکو آندره اولیویرا پینهال نام مربی پرتغالی است که با مدیران ملوان وارد مذاکره شده است. او 39 ساله است و کار مربیگری را از تیم زیر 17 ساله های ویلانووس شروع کرد.

بخش عمده فعالیت این مربی، عضویت در کادرفنی سرمربی پرتغالی به نام ناندینهو است. زمانیکه او هدایت ژیل ویسنته را در دسته دوم پرتغال برعهده داشت. پس از آن، پینهال در یک فصل عجیب و طی حضور در تیم فامالیسائو، دستیار چهار سرمربی به نام های ناندینهو، اولیسی مورایس، دیتو و روی سیلوا بود.

پس از آن، آندره پینهال مجددا با ناندینهو در تیم های ژیل ویسنته و تیم دوم آلمریا همکاری کرد و آخرین حضور آنها به تیم بلننسس پرتغال بازمیگردد. تیمی که فصل گذشته از لیگای پرتغال به دسته دوم سقوط کرد و اکنون هدایت این تیم برعهده ناندینهو است.

قرار است که آندره پینهال مذاکرات پایانی خود را با مدیران ملوان انجام دهد و در صورت توافق نهایی، او راهی انزلی می شود. نکته عجیب اینکه صفحه اینستاگرام این سرمربی همین امروز و نزدیک به چند ساعت قبل ساخته شده و او تصاویر مختلفی از دوران حضورش در تیم های مختلف را در پست های متعدد منتشر کرده است. ضمن اینکه این حساب کاربری او، توسط صفحه رسمی باشگاه ملوان نیز فالو شده است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

دلیل جدایی اسطوره سرخ ها مشخص شد | زابطه پنهانی مجری مشهور

اخبار ضد و نقیض درباره سرنوشت ستاره پرسپولیسی | بازیکن مغضوب کی‌روش به تیم ملی دعوت شد؟

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه