همه مربیان نساجی یکصدم ساپینتو سابقه ندارند/ جای نگاه به ساپینتو مراقب باشید سقوط نکنید!

پیشکسوت استقلال گفت: تیم نساجی به جای سه گل باید بیش از ۱۰ گل از استقلال می خورد چون مشخص است این تیم چه کادر فنی ضعیفی را بالای سر خودش دارد.

محمد نوری بازیکن اسبق استقلال در گفتگو با خبر ورزشی درباره صحبتهای اخیر یکی از اعضای کادر فنی نساجی درباره جر و بحثی که با سرمربی استقلال در بین دو نیمه بازی صورت گرفت، اظهار داشت: اگر همه اعضای کادر فنی تیم نساجی را در چرخ گوشت بریزیم چیزی که از آن طرف بیرون می آید به اندازه یکصدم سابقه بازیگری و مربیگری ساپینتو تجربه ندارند. کسی که در اروپا و در تیم های صاحب نام سرمربیگری کرده و از طرفی خودش ۴۵ بازی ملی برای تیم ملی پرتغال داشته بزرگتر از آن است که یک نفر مثل جواد منافی بخواهد درباره‌اش اظهارنظر کند.

وی افزود: همه شما روی هم تا به حال یک حرکت درست حسابی در امر مربیگری کرده‌اید که اینطور از ساپینتو انتقاد می کنید؟ شما که تجربه مربیگری در این سطح را نداری، هیچ مقامی کسب نکردی و هیچ عنوانی در فوتبال در قامت مربی نداشتی در حدی نیستی که بخواهی درباره سرمربی بزرگ استقلال حرف بزنی. شما در کار مربیگری انگشت کوچک ساپینتو هم نیستی.  اول یک حرکتی در فوتبال بزنید بعد صحبت کنید.

آقای پرسپولیسی! انگشت کوچک سرمربی استقلال هم نیستی/ همه مربیان نساجی یکصدم ساپینتو سابقه ندارند/ جای نگاه به ساپینتو مراقب باشید سقوط نکنید!

بازیکن قدیمی استقلال ادامه‌داد: فوتبالی که دیروز استقلال مقابل نساجی نشان داد یک پاسخ محکم به همه منتقدانی بود که در روزهای قبل از این بازی نسبت به عملکرد تیم استقلال ایراد می‌گرفتند. ضمن اینکه مدیرعامل باشگاه استقلال مرد سرد و گرم چشیده ای است که با یک غوره سردی و با یک مویز گرمی اش نمی کند که به حرف شما باشد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

اقدام سرمربی استقلال در رختکن خبرساز شد

مراقبتی که بجای بهتر شدن پوست، اونو خراب میکنه

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه