مشکل بزرگ استقلال برای کنار گذاشتن ارسلان مطهری

صدآنلاین | ارسلان مطهری که در لیست خروج استقلال قرارگرفته اعلام کرده قصد خروج‌ ندارد و میخواهد تاپایان‌قراردادش در استقلال بماند حتی اگر ساپینتو و باشگاه او را نخواهند!

به گزارش صدآنلاین | باشگاه استقلال خواهان خروج ارسلان مطهری از لیست تیم است درحالی که این بازیکن تیر ماه قراردادش را با استقلال تمدید کرده، همین مساله استقلال را با یک مشکل جدی مواجه کرده است. اگر باشگاه استقلال بخواهد ارسلان مطهری را از لیست کنار بگذارد، باید کل مبلغ قرارداد این بازیکن را به عنوان غرامت پرداخت کند!

قانون می گوید باشگاه باید حداقل ۲۰ روز قبل از پایان نقل و انتقالات برای خروج یک بازیکن از لیست با او توافق کند در غیر این صورت کل مبلغ قرارداد بازیکن به عنوان غرامت باید پرداخت شود. در حال حاضر کمتر از دو هفته تا پایان نقل و انتقالات زمان باقی است.

پیش از این نیز سابقه داشته که استقلال بعد از خروج نام بازیکن  از لیست به آنها اعلام می کرد تیم بعدی را مشخص کنند. با بازیکن توافق می شد و بعضا در ازای بخشیدن طلب های قبلی، باشگاه رضایتنامه را صادر می کرد اما موضوع ارسلان مطهری متفاوت است. ازآنجا که‌کمتر از ۲۰ روز تا پایان نقل و انتقالات زمان مانده، باشگاه برای خارج کردن نام این بازیکن از لیست باید کل مبلغ قراردادش را بپردازد. در غیر اینصورت نام مطهری از لیست خارج نمی شود!

شنیده‌ها حاکی از آنکه مطهری اعلام کرده قصد خروج‌ ندارد و میخواهد تاپایان‌قراردادش در استقلال بماند حتی اگر ساپینتو و باشگاه او را نخواهند!

به اشتراک گذاری این مطلب!

دوپینگ ۷ بازیکن استقلال مقابل پرسپولیس ؟

بازگشت اتفاق بد تکراری برای پرسپولیس | دغدغه جدید گل‌محمدی در فصل جدید

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه