امام جمعه و استاندار کرمان از حضور رئیس جمهور قدردانی کردند

صد آنلاین| نماینده، ولی فقیه در استان و استاندار کرمان در پیامی مشترک از سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان کرمان و سرکشی به مناطق مختلف قدردانی کردند.

نماینده، ولی فقیه در استان و استاندار کرمان در پیامی مشترک از سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان کرمان و سرکشی به مناطق مختلف قدردانی کردند.

در این پیام آمده است:

باسمه‌تعالی

حضور رئیس محترم جمهور آیت الله دکتر سیدابراهیم رئیسی

با سلام و احترام

حضور شما در دیار کریمان و به ویژه تمجید و تحسینی که از مردم سختکوش و تلاشگر استان کرمان داشتید و همچنین سفر به جنوب استان و حضور در میان روستانشینان و کشاورزان که قاب‌های راستین و تصاویر صادقانه‌ای از خدمت در نظام جمهوری اسلامی آفرید را ارج می‌نهیم و اهتمام شما در حل مسائل کشاورزی و معدنی این منطقه که به تعبیر جنابعالی از جمله نیاز‌های فوری استان است، ستایش می‌کنیم.

تردیدی نیست پیگیری و حل قطعی مسائل استان همچنان که در اشارات و اظهارات جنابعالی نیز بدان تصریح شد، جز با مدیریت همدلانه و بهره‌گیری از توان و توشه مردمی استان و همچنین ارتقاء ظرفیت‌ها و افزایش اختیارات مسئولان محلی و مدیران منطقه‌ای میسر نیست.

دولت سیزدهم نشان داده است به اتکای مدیریت جهادی و حضور میدانی، می‌توان بحران‌های فرساینده‌ای مانند: از دست رفتن جان‌های پرشمار ایرانیان از بیماری کرونا، قطعی مستمر برق و بدهی دولت به بیمه‌ها را حل کرد و به همت پشتیبانی مردمی و کارشناسی مستند، به مقابله با مشکلات و مصائب اقتصادی و معیشتی رفت.

توفیق جنابعالی و همه اعضای دولت مردمی شما را از خداوند کریم خواستاریم و آمادگی خود برای پیگیری مصوبات رهگشای سفر شما به استان را اعلام می‌داریم.

نسال الله منازل الشهدا

حسن علیدادی سلیمانی
نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان

محمد مهدی فداکار
استاندار کرمان

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

برگزاری دادگاه مصطفی تاج‌زاده

جهانبخش با ۲ گل منتظر فرصت دوباره

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه