بزرگترین ابهام تیم یحیی و پرسپولیس برطرف شد

صدآنلاین | یکی از ابهامات ترکیب پرسپولیس حضور دو ستاره چپ پا در میان بازیکنان ثابت است.

روز گذشته و در باری پرسپولیس برابر سایپا مهدی ترابی به عنوان هافبک چپ وارد زمین شد و سعید صادقی در جناح راست بازی کرد. جذب سعید صادقی باعث شد تا احسان پهلوان قید امضای قرارداد جدید در پرسپولیس را بزند تا صادقی به همراه مهدی ترابی، به گزینه اول یحیی در خط هافبک تبدیل شود و البته همیشه سایه بازیکنانی نظیر نعمتی، عالیشاه و... را هم در تمرین روی سر خود ببیند.

با این حال به نظر یحیی حداقل برای شروع فصل روی استفاده از این دو بازیکن به جمع بندی رسیده و شاید تنها نقطه ابهام، پست آنها باشد؛ جایی که هر دو هافبک چپ تخصصی هستند و یکی باید به جناح راست منتقل شود.

روز گذشته اگرچه این دو بازیکن به صورت دائم جای خود را تغییر می‌دادند اما به نظر مهدی ترابی در سمت چپ حضور خواهد داشت و سعید صادقی در جناح راست.
ترابی در این بازی سرحال، آماده و موثر نشان داد و با یک گل و پاس گل زمین را ترک کرد تا ستاره تیمش در آستانه شروع لیگ باشد.

سعید صادقی هم البته در پیش فصل فراتر از انتظارات ظاهر شده و خیلی زود توانسته در تیم جا بیفتد. او شاید نقشی را برعهده داشته باشد که وحید امیری در ۲۸ سالگی و پس از انتقال از نفت تهران به پرسپولیس برعهده گرفت و ستاره تمام عیار تیم برانکو شد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

بهترین طعم دهنده برای ماهی و میگو

جانشین یحیی گل‌محمدی مشخص شد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه