جانشین یحیی گل‌محمدی مشخص شد

صدآنلاین | تلاش پرسپولیس منتظر حکم کمیته استیناف در مورد جریمه‌ای است که منجر به فعال شدن محرومیت تعلیقی یحیی گل‌محمدی شده است.

فصل گذشته جنجال پیش آمده در شهرآورد پایتخت باعث شد تا کمیته انضباطی محرومیت شش جلسه‌ای (۴+۲) را برای یحیی گل‌محمدی در نظر بگیرد که باتوجه به دریافت یک کارت قرمز، او را برای مدت طولانی از همراهی تیمش محروم کرد.

یحیی باتوجه به این محرومیت دیدار با هوادار (کارت قرمز)، پیکان، سپاهان، ذوب آهن و تراکتور را نیز از دست داد اما در بازی با شهرخودرو روی نیمکت نشست که البته این بازی هم با یک کارت زرد به او همراه شد تا چهار کارته شود و در بازی بازی با فجرسپاسی حضور نداشته باشد.

بحث با داور در پایان بازی با ذوب آهن منجر به حکم جریمه ۳۰ میلیون تومانی و فعال شدن دو جلسه محرومیت تعلیقی شد.

با این حال ۱۷ خرداد یعنی یک هفته پس از پایان لیگ برتر بود که کمیته انضباطی رای خود در مورد بازی با ذوب آهن را صادر کرد تا به این ترتیب سرمربی پرسپولیس به دلیل بحث و درگیری با تیم داوری در پایان بازی، ۳۰ میلیون تومان جریمه شود. همین محرومیت کافی بود تا محرومیت دو جلسه‌ تعلیقی یحیی نیز فعال شود.

به این ترتیب سرمربی پرسپولیس در آغاز لیگ برتر باید دو بازی دیگر از همراهی تیمش محروم باشد اما نکته مهم این است که در بخش پایانی حکم آمده: «این رای قابل تجدیدنظر خواهی است.»

گل‌محمدی شش بازی از لیگ بیست و یکم را به دلایل جرایم مختلف از روی سکو دنبال کرد.

باتوجه به این موضوع پرسپولیس لایحه دفاعی خود را تنظیم کرد و در اختیار دادگاه استیناف قرار داد تا به این ترتیب یحیی شانس حضور روی نیمکت تیمش را داشته باشد.

به عبارتی محرومیت یحیی از دیدار با ذوب آهن و فولاد هنوز قطعی نیست و کمیته استیناف در روزهای آینده در این مورد تصمیم گیری خواهد کرد. در صورتی که حکم ۳۰ میلیون تومانی با بخشش مواجه شود، گل‌محمدی فرصت همراهی تیمش را در این دو بازی خواهد داشت.

نکته جالب اینکه در صورتی که کمیته استیناف جریمه یحیی را نبخشد، احتمالا در اولین نشست خبری اوسمار لاس ویه‌را سرمربی برزیلی شرکت خواهد کرد؛ مگر اینکه یحیی دستیاران دیگر خود نظیر کریم باقری یا محمد عسگری را به نشست بفرستد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

بزرگترین ابهام تیم یحیی و پرسپولیس برطرف شد

یحیی این ستاره عجیب را برای دفاع راست می‌خواهد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه