صد آنلاین | تاتنهام با ارائه نمایشی فوق العاده در اولین هفته لیگ برتر، ۱-۴ موفق به گذر از سد ساوتهمپتون شد.

تاتنهام فصل گذشته و با ورود آنتونیو کونته به رختکن این تیم متحول شد و در نهایت توانست به دشواری سهمیه لیگ قهرمانان را برای فصل پیش رو کسب کند. اما با توجه به فعالیت قابل توجه در پنجره تابستانی، به نظر می رسد اسپرز برای این فصل اهداف بزرگی در سر دارد و تیم کونته با برتری پرگل و درخشان امروز برابر ساوتهمپتون، نشان داد می تواند در ادامه یک مدعی جدی در لیگ برتر لقب گیرد.

ساوتهمپتون بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 12 این واردپروس بود که با ضربه ای تماشایی و فوق العاده هوگو لوریس را مغلوب کرد و موفق به زدن گل اول بازی شد. اما بعد از دریافت گل اسپرز سراپا حمله شد و 10 دقیقه بعد رایان سسنیون روی ارسال دژان کولوسفسکی و با ضربه سر توانست گل تساوی تیمش را به ثمر برساند.

حملات تیم میزبان ادامه پیدا کرد و در دقیقه 32، اریک دایر پیش تاخته با ضربه سر زمینی و زیبای خود از سمت چپ محوطه جریمه موفق شد گل دوم اسپرز را به ثمر برساند و در نهایت تاتنهام با همین برتری راهی رختکن شد. در اوایل نیمه دوم محمد سالیسو به اشتباه دروازه ساوتهمپتون را باز کرد و خیال تاتنهام برای کسب پیروزی راحت شد. اما این پایان کار نبود و در دقیقه 63 این بار دژان کولوسفسکی روی ارسال امرسون موفق شد دروازه حریف را باز کند. در ادامه تاتنهام به خوبی جریان بازی را اداره کرد و در نهایت موفق شد با همان نتیجه 1-4 ساوتهمپتون را مغلوب کند.


به اشتراک گذاری این مطلب!

هر تهدیدی علیه ملت ایران محکوم به شکست است

رکورد ماندگار محمد صلاح/ ستاره مصری، مرد هفته‌های نخست|عکس

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه