صدآنلاین | باشگاه لیورپول مصدومیت تیاگو آلکانتارا، هافبک اسپانیایی‌اش در دیدار امروز مقابل فولام را تایید کرد.

 لیورپول در اولین هفته لیگ برتر در بازی خارج از خانه مقابل فولام روزی سخت را پشت سر گذاشت و در نهایت موفق شد از شکست بگریزد و به نتیجه تساوی 2-2 رضایت دهد. آنچه این تساوی را برای لیورپولی‌ها تلخ‌تر می‌کند تایید شدن مصدومیت تیاگو آلکانتارا، هافبک اسپانیایی این تیم است.

درحالیکه تنها شش دقیقه از شروع نیمه دوم مسابقه گذشته بود تیاگو در برخورد با بازیکن حریف، برخوردی که در نگاه اول جدی به نظر نمی‌رسید، دچار مشکل شد. لحظاتی بعد او در حالی دیده شد که لنگ‌لنگان در حال ترک زمین بود.

لیورپول همین حالا با لیست بلندبالایی از مصدومان مواجه است. الکس اوکسلید چمبرلین، کرتیس جونز، دیوگو ژوتا، کاستاس سیمیکاس و ابراهیما کوناته بازیکنانی هستند که کلوپ به دلیل مصدومیت نمی‌تواند از آنها استفاده کند. نبی کیتا هم تا همین اواخر در این فهرست قرار داشت و مدت کوتاهی است که به تمرینات تیم برگشته است.

بعد از دیدار مقابل فولام، باشگاه لیورپول مصدومیت تیاگو آلکانتارا را تایید کرد. لیورپول می‌گوید تخمین شدت مصدومیت او هنوز ممکن نیست و ستاره اسپانیایی باید توسط پزشکان معاینه شود تا مشخص شود از چه زمانی می‌تواند به ترکیب تیم برگردد.

لیورپول تا بازی دوم خود در لیگ برتر یک هفته زمان دارد و دوشنبه آینده در آنفیلد به مصاف کریستال پالاس خواهد رفت.

به اشتراک گذاری این مطلب!

بازگشت قلی‌زاده به جمع ۱۱ بازیکن شارلروا

هر تهدیدی علیه ملت ایران محکوم به شکست است

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه