حمله پیشکسوت استقلال به خرید جنجالی پرسپولیس ؛ این بازیکن از پاتک پرسپولیس بهتر است

صدآنلاین : پیشکسوت استقلال گفت: قول می دهم امیرعلی صادقی در فصل پیش روی لیگ برتر چهره و پدیده استقلال و کل لیگ برتر خواهد شد.

سعید مراغه چیان بازیکن قدیمی استقلال درباره دیدار دوستانه استقلال با هوادار و شرایط این تیم برای ورود به لیگ برتر اظهاراتی را مطرح کرد.

استقلال با هوادار مساوی کرد. نظرتان درباره نتایج دیدارهای دوستانه استقلال چیست؟

نتایج دیدارهای دوستانه خیلی نباید مورد توجه قرار بگیرد بلکه اصل هدف از برگزاری بازی‌های دوستانه به خاطر شناخت کادر فنی از نفرات است. نکته مهم این است که برخی بازیکنان در این بازی ها ضعفشان را نشان می دهند و بعضی ها نقاط قوت شان را.

بیشتر در این باره توضیح می دهید؟

شما نگاه کنید امیرعلی صادقی در همین چند بازی اخیر چهار بار گلزنی کرده است. فوتبالیست کم سن و سالی که پارسال هم بارها در صحبتهایم گفتم باید به او بیشتر میدان داده شود ولی کسی گوش نکرد. این بازیکن می تواند ستاره تیم استقلال در فصل آینده شود و جای حسین‌زاده را بگیرد. حتی صادقی می‌تواند از حسین‌زاده هم بهتر شود.

چرا چنین صحبتی میکنید؟

من بازیهای صادقی را در چند دیدار تیم امید دیدم. به همین خاطر مطمئن بودم او می تواند فوتبالیست بزرگی باشد. البته این به شرط آن است که مربی استقلال از او درست و به موقع استفاده کند که البته با گلهایی که در بازی‌های دوستانه میزند نشان داده ساپینتو به خوبی بازیکنش را شناخته است. باوجود این صادقی در تیم استقلال دیگر هوادار استقلال نباید ناراحت رفتن آن صادقی به پرسپولیس باشد. مطمئن باشید این صادقی از آن صادقی هم بهتر است.

حضور محمد محبی در استقلال چقدر می‌تواند به این تیم کمک کند؟

من سه سال پیش که محبی برای سپاهان بازی میکرد گفتم این بازیکن را به استقلال بیاورید. مصاحبه هایم موجود است. یک بازیکن خوش‌فکر، پا به توپ و شوت زن. استقلال به چنین بازیکنی پشت سر مهاجمان نیاز دارد البته این برای استقلال کافی نیست.

چطور؟

استقلال باید یک پلی میکر هم داشته باشد. شاید محبی بتواند پشت مهاجمان توپ گیری کند و آنها را در موقعیت خوب گلزنی قرار بدهد اما بازیساز نیست. استقلال هنوز به یک هافبک بازیساز نیاز دارد.

درباره بازی اول استقلال مقابل سپاهان صحبتی دارید؟

نمی توان درباره بازی های ابتدایی لیگ نظر خاصی داد ضمن اینکه ما هنوز این تیم را ندیده ایم و از استقلال مدل جدید شناختی نداریم. البته خوب است استقلال این بازی را با برد پشت سر بگذارد اما به طور معمول ۳ یا ۴ هفته طول می کشد تا هر تیمی در فصل جدید خودش را بشناسد.

فکر می کنید اصلا ساپینتو بتواند استقلال را به قهرمانی برساند؟

کار آسانی نیست امسال همه تیم‌ها خوب بسته شده اند و یارگیری مطلوبی داشتند. این کار استقلال را سخت می‌کند. اما اگر بدنسازی استقلال ظرف این مدت خوب بوده باشد شاید این امکان برایش به وجود بیاید.

به اشتراک گذاری این مطلب!

فیلم نبش قبر مجید عبدالباقی ماجرایش چه بود؟/ متهمان دستگیر شدند

کدام علائم جسمی در بهبودیافتگان کرونا تا ۱۵۰ روز ادامه دارد؟

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه