صدآنلاین : بازیکن مورد علاقه ساپینتو در تمرینات پیش‌فصل استقلال، معتقد است هواداران این تیم همیشه به او لطف داشتند و برای استقلال در همه شرایطی آرزوی قرار گرفتن در رده‌های بالای جدول را دارد.

آرش رضاوند، هافبک فصل گذشته فولاد که در تمرینات پیش فصل استقلال برای لیگ بیست و دوم حاضر بود، کماکان منتظر به نتیجه رسیدن مذاکرات باشگاه فولاد با استقلال است و موضوع رفتنش از جمع آبی‌ها به طور کلی منتفی نشده است. آرش بعد از بازی دوستانه برابر هوادار به سئوالات خبرنگاران پاسخ داد که در ادامه آن را می‌خوانید؛

*در مورد شرایط تیم بعد از اردوی ترکیه صحبت کنید.
- شرایط تیم خوب است. اردوی خوبی در ترکیه داشتیم. امیدوارم رفته رفته بدن بازیکنان بعد از بدنسازی سنگین شرایط بهتری پیدا کند و سال خوبی برای استقلال باشد.
* در مورد ساپینتو و اعتقاد ویژه‌ای که به نظر به شما دارد چه نظری دارید؟
- این نظر لطف ایشان است و در این مورد باید از خودشان سئوال کنید. باید برویم جلو ببینیم چه طور پیش می‌رود شرایط.
* استقلال می‌تواند قهرمانی را تکرار کند؟
- به نظرم استقلال یکی از تیم‌هایی است که بازیکنانش تقریبا حفظ شده و بازیکنان خوبی هم به تیم اضافه شده و قطعا همین‌طور است. شرایط تیم از پارسال هم بهتر است و پرمهره‌تر است و امیدوارم که اتفاق پارسال تکرار شود.
* باشگاه فولاد کماکان پیگیر گرفتن رضایت‌نامه برای شماست اما گویا ساپینتو مخالف است.
- بله همین‌طور است. دو باشگاه در حال مذاکره هستند و ظرف یکی دو روز آینده تکلیف مشخص می‌شود.
* نظر شخصی خودت چیست؟
- ببینید بحث احیا شدن در فولاد نبود چون اتفاقی در استقلال نیفتاده بود. یک شرایطی اتفاق افتاد که باشگاه تصمیم گرفت من بروم و این طرف هم صالح حردانی بیاید. تابع باشگاه بودم و امسال هم هر تصمیمی بگیرند تابع هستم.
* صحبتی با هواداران داری؟
- هواداران استقلال که همیشه به من لطف داشتند همیشه از من حمایت کردند و الان هم جا دارد از آنها تشکر کنم. اهل فضای مجازی هم نیستم زیاد و امیدوارم همیشه استقلال در بالا قرار داشته باشد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

رونمایی از شاه ماهی بزرگ و حسرت استقلالی ها در پرسپولیس + ویدئو

حمله خونین سگ خانگی به نوجوان ۱۲ ساله در رفسنجان

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه