دنیا به کام رونالدو شد!/ مصدومیت هم‌تیمی و احتمال فیکس شدن کریستیانو

با مصدومیت آنتونی مارسیال، اریک تن‌هاخ باید تصمیم بگیرد که آیا می‌تواند کریستیانو رونالدو را در ترکیب اصلی تیم مقابل برایتون در اولدترافورد قرار بدهد یا خیر.

کمبود گزینه‌ها در خط حمله منچستریونایتد به این معنی است که احتمالاً تن‌هاخ مجبور شود رونالدو را در ترکیب اصلی قرار دهد، با اینکه تایید کرده که رونالدو آماده نیست.

این بازیکن ۳۷ ساله با از دست دادن تور تابستانی باشگاه و ۵ بازی دوستانه، از نظر آمادگی دو هفته از هم‌تیمی‌های خود عقب است. با این حال، رونالدو یکشنبه ۴۵ دقیقه مقابل رایو وایکانو بازی کرد و گفته می‌شود که در تمرینات این هفته عالی عمل کرده است.

آنتونی مارسیال در پیش‌فصل خط حمله تیم را در دست داشت اما آخر هفته گذشته در بازی مقابل اتلتیکومادرید دچار مصدومیت از ناحیه همسترینگ شد و به همین دلیل در بازی نخست لیگ مقابل برایتون و دو بازی دیگر حضور نخواهد داشت.

تن‌هاخ می‌تواند مارکوس رشفورد یا آنتونی الانگا را جلوی خط هافبک بازی بدهد و ممکن است یک ۹ کاذب را در نظر بگیرد، که هفته گذشته در بازی پشت درهای بسته مقابل رکسام همین کار را کرده بود.

این وضعیت نشان‌دهنده مشکلی است که از ناکامی یونایتد در جایگزینی ادینسون کاوانی در تابستان به وجود آمده است و باشگاه بخش بزرگی از بودجه نقل و انتقالات خود را برای تعقیب فرنکی دی‌یونگ، هافبک بارسلونا، اختصاص داد. از دست دادن داروین نونیس در اوایل تابستان هم ممکن است ضربه بزرگی برای شیاطین سرخ باشد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

افزایش همکاری‌های متقابل محور دیدار مقامات ازبکستان و شورای همکاری خلیج فارس

دبیرخانه دائمی جایزه کتاب سال خانواده آغاز به کار کرد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه