پی‌یر امریک اوبامیانگ، مهاجم بارسا، هیچ تصمیمی برای ترک این باشگاه و پیوستن به چلسی ندارد.

 تلاش‌های چلسی برای جذب بازیکن و تقویت تیمش در این پنجره نقل و انتقالاتی همچنان ادامه دارد اما به نظر می‌رسد که آنها باز هم موفق به خرید بازیکن مدنظرشان نخواهند شد. 
مدیران چلسی در هفته‌های اخیر بازیکنان بسیاری از جمله ژول کنده را برای تقویت این تیم در فصل آینده در نظر گرفتند اما تلاش‌هایشان برای خرید تعداد زیادی از این گزینه‌ها به نتیجه نرسید. 
چند رسانه اسپانیایی و انگلیسی روز گذشته مدعی شدند که این باشگاه در حال بررسی شرایط انتقال اوبامیانگ به استمفوردبریج است و قصد دارد از تجربه حضور این بازیکن در لیگ برتر انگلیس استفاده کند. 


این ستاره سابق آرسنال در پنجره نقل و انتقالات تابستانی به بارسا ملحق شد اما بسیاری معقتد هستند که جذب روبرت لواندوفسکی از سوی بارسا باعث خواهد شد که او فرصت زیادی برای حضور در میدان نداشته باشد و شاید با جدایی از این باشگاه موافقت کند. 
بارسا همچنین ناچار است بخشی از دستمزدهای پرداختی‌اش را با فروش بازیکنانش کاهش دهد تا بتواند قرارداد بازیکنان جدید را به ثبت برساند و چلسی نیز امیدوار بود که با استفاده از همین شرایط بتواند اوبامیانگ را برای فصل جدید به خدمت بگیرد. 
اما روزنامه اسپانیایی موندو دیپورتیوو تاکید کرده که این مهاجم اهل گابن تصمیمی برای ترک نوکمپ وو بازگشت به لیگ برتر انگلیس ندارد و می‌خواهد فصل آینده هم با پیراهن بارسا به میدان برود. 
پیش از این نیز گفته شده بود که ژاوی هرناندز هم به شدت با جدایی اوبامیانگ مخالفت کرده و به مدیران بارسا اعلام کرده است که او باید در این تیم بماند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

پلوسی: سفرم به تایوان برای تغییر وضعیت موجود منطقه نبود

اظهارات جدید طالبان درباره بازگشایی مدارس دخترانه در افغانستان

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه