طعنه سرمربی پرسپولیسی به استقلالی ها ؛ آخر فصل پرسپولیس قهرمان خواهد شد

صدآنلاین : کاپیتان پیشین تیم ملی و پرسپولیس گفت: متأسفانه تیم ملی امید یک بچه سرراهی بدون سرپرست است که کسی به او توجه نمی‌کند.

حمید درخشان درباره شرایط تیم ملی امید و انصراف این تیم از بازی‌های کشورهای اسلامی، اظهار داشت: هیچ‌کس به تیم ملی امید توجه نمی‌کند و هر زمان که نزدیک المپیک می‌شود به فکر این هستند که تیم به المپیک صعود کند اما وقتی هیچ امکاناتی در اختیار این تیم قرار نمی‌گیرد چطور این تیم به المپیک صعود کند؟

وی افزود: کادر فنی مقصر نیست و باید بگویم در هر دوره بازیکنان بسیار خوبی در تیم ملی امید حضور داشتند و بهتر است بگویم مشکل تیم امید بازیکنان و کادر فنی نیست تنها مشکل و ایرادی که این تیم دارد بی‌توجهی و بی‌اعتنایی است.

درخشان ادامه داد: سالیان سال است که برنامه‌ریزی درستی برای تیم ملی امید نداریم اما فقط می‌گوییم باید به المپیک برویم اما امکاناتی در اختیار کادر فنی نمی‌گذاریم یا به این تیم توجه نمی‌کنیم. بنابراین اگر گواردیولا هم بیاید این تیم با این برنامه‌ریزی به المپیک نخواهد رفت.

کاپیتان اسبق تیم ملی ادامه داد: متأسفانه تیم ملی امید بچه سرراهی است البته بچه سرراهی باز هم مورد توجه قرار می‌گیرد و کسی هست که دست او را بگیرد اما برای تیم ملی امید هیچ‌کس دلسوزی نمی‌کند حتی فدراسیون فوتبال، وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک.

درخشان در پایان به یارگیری پرسپولیس در فصل پیش‌رو اشاره کرد و خاطر نشان کرد: باشگاه بازیکنان خوبی در این فصل جذب کرده است است و این‌طور که شنیدم در چند روز آینده مهاجم به تیم ملحق خواهد شد تا پرسپولیس از هر نظر کامل شود. از من در فصل جدید پرسپولیس مدعی اول قهرمانی است و در نهایت قهرمان خواهد شد، استقلال و سپاهان از حالا تا آخر فصل فرصت دارند تا برای مقام دومی یا سومی مبارزه کنند.

 

 

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

پیش بینی از قهرمان لیگ ؛ پرسپولیس و سپاهان پشت‌سر آبی‌پوشان قرار می‌گیرند

شانس انتقال رویایی برای استقلالی‌ها بالا رفت ؛ ستاره جذاب در راه ؟

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه