صدآنلاین : سیستم مدنظر مورایس برای ارنج‌کردن سپاهان به گونه‌ای است که ضرورتی برای جذب یک مهاجم جدید در جمع طلایی‌پوشان احساس نمی‌شود.

به گزارش صدآنلاین از ابتدای حضور ژوزه مورایس در سپاهان اخبار زیادی مبنی بر تمایل باشگاه سپاهان به خرید یک مهاجم با کیفیت خارجی در فضای مجازی مطرح می‌شد که موج آن به رسانه‌های خارجی هم رسید اما در نهایت مشخص شد سپاهان هیچ گونه تلاشی برای جذب آنها نکرده بود چرا که اساسا نیازی به خرید بازیکن در آن سطح برای این پست نداشتند. بافتمی گومیس و عمر السوما دو ستاره‌ای بودند که بارها در شبکه‌های اجتماعی به طلایی‌پوشان اصفهان لینک شدند اما حضور هر دو بازیکن در سپاهان از سوی مدیران این باشگاه تکذیب شد.
البته که به صورت کلی هم سپاهان که قرار است تحت هدایت مورایس و دستیارانش با سیستم وینگر‌محورِ 433 بازی کند، تنها به یک مهاجم هدف در ترکیبش نیاز دارد و با توجه به حضور شهریار مغانلو در این باشگاه، از طرف کادر فنی نیازی به خرید بزرگ دیگری برای این پست احساس نمی‌شود. با توجه به این که سه سهمیه بازیکن خارجی توسط سپاهانی‌ها با خرید در پست‌های وینگر، هافبک هجومی و مدافع میانی پر شده، منطقی به نظر نمی‌رسد که سهمیه چهارم خرید بازیکن خارجی به جذب یک بازیکن برای حضور روی نیمکت اختصاص پیدا کند.
کمااینکه شهریار مغانلو به عنوان تک مهاجم چه در پرسپولیس و چه در سپاهانِ فصل گذشته عملکرد قابل قبولی داشته و برای این پست بازیکنی هم‌سطح سایر ستاره‌های سپاهان خواهد بود. از طرف دیگر قابلیت کامسوبا در بازی در پست مهاجم و حضور آریا یوسفی به عنوان مهاجم تیم ملی امید در ترکیب طلایی‌پوشان باعث می‌شود که اولیت کادرفنی و مدیران باشگاه برای تقویت اسکواد سپاهان روی پست‌های دیگری متمرکز شود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

تکذیب حضور سیف العدل در تهران

دستگیری زورگیر خشنی که با انبر النگو می‌دزدید/جاعلان نسخه‌های پزشکی در ری به آخر خط رسیدند

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه