با حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال عربستان، عبدالرزاق حمدالله مهاجم الاتحاد ۴ ماه از حضور در میادین محروم شد.

 عبدالرزاق حمدالله مهاجم مراکشی و نامدار الاتحاد، با حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال عربستان به مدت 4 ماه از حضور در میادین محروم شد.

پس از جدایی این بازیکن از النصر و پیوستن به الاتحاد، مدیران تیم سابق او با طرح شکایتی از حمدالله، خواستار محرومیت او شدند. در نهایت و شب گذشته، روزنامه الریاضیة از صدور رأی نهایی این پرونده خبر داد که طی آن حمدالله با این محرومیت سنگین روبرو شد.

ضمن اینکه باشگاه الاتحاد به دلیل اغوای حمدالله، با جریمه سنگینی روبرو شد و طی آن، پنجره نقل و انتقالاتی این تیم در زمستان پیش رو بسته شد و الاتحاد قادر به جذب بازیکن نخواهد بود. مشعل السعید یکی از مدیران این باشگاه نیز به مدت 3 ماه محروم شد.

پس از جدایی حمدالله، باشگاه النصر با انتشار فایل های صوتی از مذاکرات حمدالله و الاتحاد در زمانی که او با تیم النصر قرارداد داشت، خبر داد و کمیته انضباطی نیز با تأیید اصالت این فایل های صوتی، حکم به محرومیت حمدالله و الاتحاد داد.

البته این پایان دردسرهای بازیکن مراکشی نیست و عیسی المسمار خبرنگار معروف عربستانی در صفحه توئیتر خود نوشت که النصر قصد دارد برای دریافت جریمه سنگین 57 میلیون ریال سعودی (بیش از 500 میلیارد تومان)، از حمدالله به نزد فیفا شکایت کند.

این خبرنگار مدعی شد بعید است که حکم فیفا مغایر با حکم کمیته انضباطی باشد و بدین ترتیب حمدالله با جریمه سنگین مالی مواجه خواهد شد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

تصمیم عجیب یحیی برای پرسپولیس ؛ قلم قرمز گل‌محمدی روی ۳ گزینه‌

وداع احساسی مدافع بارسا: بعد از ۱۵ سال می‌روم

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه