۲ تیم بهتر از استقلال فعلی داریم/ به بازیکن پرسپولیس قول تیم ملی دادند!

پیشکسوت استقلال می‌گوید ویلموتس هیچ نفعی برای فوتبال ما نداشت.

حسن روشن پیشکسوت استقلال می‌گویدهواداران باید منتظر باشند تا در شروع فصل نتایج را بررسی کرده و سپس انتقاد کنند. بخشی از مصاحبه این پیشکسوت را می خوانید:

*بازی استقلال و سپاهان همیشه از حساسیت زیادی برخوردار بوده و وقتی این دو رو در روی یکدیگر قرار می‌گیرند تماشاگران از دیدن این بازی به وجد می آیند. البته خیلی‌ها معتقدند که نباید این بازی هفته اول انجام می‌شد و باید چند هفته‌ای می‌گذشت تا بازی از لحاظ فنی جذاب‌تر می‌شد اما به نظر من اگر استقلال بخواهد قدرتش را به رخ حریفان کشیده و این دیدار را با پیروز به پایان برساند هفته اول و آخر برای آن‌ها نباید متفاوت باشد ضمن اینکه در این دیدار شاهد جدال دو مربی پرتغالی هم خواهیم بود.

*در این موضوع شکی نیست اما باید این را هم در نظر بگیریم که ساپینتو دیگر به جمع استقلالی‌ها پیوست و این یک ایراد بزرگ به مجموعه استقلال است اما خوشبختانه چون اسکلت بندی فصل گذشته حفظ شد

*سجاد شهباززاده و کاوه رضایی بازیکنان خوبی هستند ولی با احترام باید بگویم جذب انها بازگشت به عقب است. باید در همه سالهایی که انها در خارج فوتبال بازی می کردند بازیکن جدید پرورش می دادیم . در استقلال کشف استعداد مثل آب خوردن است به جرات می توانم بگویم در همین آکادمی ۲ تیم بهتر از استقلال داریم که باید روی آنها برنامه ریزی کنیم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

هندرسون: یونایتد در حق من جنایت کرد

اعلام آخرین وضعیت کاپیتان تیم ملی

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه