مکالمه داوران لیگ برتر و اتاق VAR در اختیار عموم قرار می‌گیرد

لیگ برتر انگلیس مکالمات داوران و اتاق VAR را در اختیار عموم مردم قرار می دهد.">

گفتگو‌های داوران لیگ برتر انگلیس و VAR در اختیار عموم قرار می‌گیرد و ضبط مکالمات بین داوران و کمک داوران ویدیویی (VAR) در لیگ برتر قرار است برای عموم منتشر شود.

برخلاف سایر ورزش‌ها مانند راگبی و کریکت، فوتبال تا حد زیادی در برابر درخواست‌ها برای شفافیت بیشتر در مورد بحث‌های بین مقامات مقاومت کرده است.

طبق گزارش تایمز، قرار است این موضوع تغییر کند و ضبط‌های صوتی بین داور و دستیار وی پس از پایان مسابقات به‌صورت عمومی به اشتراک گذاشته شود.

ریچارد مسترز، مدیر اجرایی لیگ برتر، پیشنهاد کرده است که بیشتر آن‌ها با این طرح موافق هستند، با این امید که طرفداران را از روند تصمیم گیری بهتر آگاه کند.

مسترز به تایمز گفت: «یک دیدگاه کلی وجود دارد که [انتشار صدا]چیز خوبی است. مایلیم با هواداران در مورد تصمیم گیری داوران و نحوه انجام این کار بازتر باشیم.»

لیگ برتر فوتبال (MLS) قبلاً اشتراک‌گذاری مکالمات ضبط شده بین مقامات در YouTube را آزمایش کرده است.

هاوارد وب، رئیس سابق داوران لیگ آمریکا، تابستان امسال پس از کناره گیری مایک رایلی، که بر اجرای VAR در سال ۲۰۱۹ نظارت داشت، به عنوان مدیر ارشد داور در شرکت حرفه‌ای بازی Officials Limited (PGMOL) مشغول شد.

او بین سال‌های ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۴ در ۲۹۶ بازی در لیگ برتر انگلیس قضاوت کرد.

مایک دین، جاناتان ماس و مارتین اتکینسون، داوران باتجربه لیگ برتر، همگی در پایان فصل ۲۰۲۱/۲۲ با ارتقای تام برامال از داوری بازنشسته شدند.

دستیاران ناتالی آسپینال، نیک گرین هاگ و استیو مردیت نیز به گروه انتخابی ۱، بالاترین سطح داوری انگلیسی، اضافه شده اند.

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

این چای مخصوص سوزاندن سلول‌های سرطانی

فوری/ یک مستاجر، صاحب خانه را در آجودانیه به گروگان گرفت / تیراندازی و زخمی شدن بک نفر

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه