صدآنلاین : ریکاردو ساپینتو صرف نظر از اینکه چه عملکردی در تیم آبی خواهد داشت از هم اکنون باید گفت یک مربی پرشور است. مربی ای که لحظه ای آرام و قرار ندارد.

به گزارش صدآنلاین او بعد از اینکه گفت یک مربی جاه طلب است و ذهن برنده دارد به تازگی هم گفته با هیجان به دنیا آمده است و هیجان را دوست دارد و از هم اکنون می توان پیش بینی کرد او نقشه قهرمانی دوباره با آبی ها را کشیده است. این در تمرینات تیم استقلال هم پیداست.

تمرین استقلال اینروزها پشت درهای بسته و در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار می شود اما بازیکنان می توانند شهادت بدهند که ساپینتو در تمرین از همه فعال تر است و همه چیز را زیر نظر دارد. او حتی در تایم هایی که تمرین به صورت فان دنبال می شود و بچه ها مشغول نفس گیری هستند به میان بازیکنان می رود تا با کری خوانی خستگی تمرین را از تن بچه ها بیرون بیاورد و آنها را برای یک رقابت پرشور آماده کند. رقابتی که 21 مرداد با بازی با سپاهان آغاز می شود. مسابقه ای که ریکاردو از آن به عنوان یک جنگ یاد می کند.

ساپینتو در حال سند زدن کمپ استقلال به نام خود است. او در این کمپ روزانه ساعت ها در کنار همه استقلالی ها زحمت می کشد چرا که به خوبی می داند در فوتبال تکرار قهرمانی سخت تر از قهرمان شدن است. او می خواهد حاصل این تلاش جام قهرمانی در استادیوم آزادی باشد و کار او بدون شک نسبت به دیگر مربیان خارجی در لیگ برتر و حتی مربیان ایرانی سخت تر است به این خاطر که او تیم قهرمان را تحویل گرفته است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

در دومین جلسه دادگاه حادثه متروپل چه گذشت؟

کشف جسد جوان مفقود شده در سیلاب فشم/ فوتی‌های شمیرانات به ۲ نفر رسید

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه