حضور ۲۰۰۰ هوادار زن در بازی استقلال-سپاهان؟

صدآنلاین : امروز یکی از رسانه ها در خبری اختصاصی عنوان کرد که در بازی استقلال مقابل سپاهان هواداران خانم می توانند به ورزشگاه بروند.

اگر چه صبح امروز اخباری مبنی بر حضور زنان در ورزشگاه برای تماشای بازی های فوتبال منتشر شد اما این خبر تکذیب شد و این طور که از شواهد پیدا است حداقل در بازی اول خبری از حضور زنان در ورزشگاه نیست.
دو روز پیش بود که شنیده شد فیفا در نامه ای به فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرده، زنان ایرانی باید حق حضور در ورزشگاه را برای تماشای بازی های لیگ داشته باشند با این حال روز گذشته سهیل مهدی این خبر را تکذیب و اعلام کرد: هنوز نامه ای از سوی فیفا در این رابطه به ما نرسیده است.
پس از صحبت های سهیل مهدی، امروز یکی از رسانه ها در خبری اختصاصی عنوان کرد که در بازی استقلال مقابل سپاهان هواداران خانم می توانند به ورزشگاه بروند و جایگاه ویژه ای برای آن ها در آزادی در نظر گرفته شده که ۲ هزار هوادار خانم در آزادی می توانند بازی استقلال و سپاهان را از نزدیک تماشا کنند.
با همه این ها پیگیری های خبرنگار خبر ورزشی از شورای تامین نشان داد که فعلا هیچ تصمیمی در این باره گرفته نشده و حضور بانوان در بازی استقلال و سپاهان در حال حاضر تنها در حد شایعه است.
به هر حال از فصل گذشته ورود خبرنگاران خانم به ورزشگاه مجاز شد که پیش بینی می شود پس از این اتفاق و با توجه به پیگیری های فیفا بالاخره شاهد حضور هواداران خانم هم در ورزشگاه ها باشیم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

به باد رفتن سرمایه مردم با فروش مال غیر

علاقه شدید اسطوره ایتالیایی به مهدی طارمی

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه