در صورت توافق برای کاهش دستمزد در فصل جدید، احتمالا میرالم پیانیچ برای بارسلونای تحت هدایت ژاوی به میدان خواهد رفت.

میرالم پیانیچ، هافبک 32 ساله و بوسنیایی که تا سال 2024 با بارسلونا قرارداد دارد، حاضر است دستمزد خود را برای ماندن در این باشگاه برای فصل بعد کاهش دهد. ارتباط خوب این بازیکن باتجربه با ژاوی هرناندز در طول تور آمریکا، کلید اصلی تصمیم پیانیچ برای ماندن در نوکمپ به شمار می آید. در واقع او می خواهد برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت بارسلونا رقابت کرده و بالاخره بعد از دو سال خودش را در این تیم ثابت کند. دستمزد فعلی میرالم پیانیچ از نظر مدیران باشگاه بالاست و به همین دلیل آنها تمایلی به حفظ این بازیکن ندارند، اما با کاهش حقوق همه چیز تغییر خواهد کرد و امکان ماندن او فراهم می شود.

پیانیچ که در سال 2020 و از یوونتوس به بارسلونا ملحق شد، در اولین فصل و زیر نظر رونالد کومان اصلا شرایط خوبی را تجربه نکرد و در اغلب مسابقات نیمکت و حتی سکونشین بود. پس از اتمام فصل اول، این ستاره تکنیکی به بشیکتاش قرض داده شد و آنجا نیز اوضاع برای این بازیکن چندان مساعد پیش نرفت. اما میرالم پیانیچ اخیرا و در طول آمریکا برابر یوونتوس فرصت بازی در ترکیب بارسلونا را پیدا کرده و البته مورد تمجید ژاوی نیز قرار گرفت.

سرمربی بلوگرانا در این رابطه گفت: "من سبک کار او را خیلی دوست داشتم. میرالم پیانیچ در مرکز میدان نمایش خوبی داشت و او دیدگاه منحصر به فردی دارد. پیانیچ بازیکن بزرگی است و از نظر فنی کیفیت بالایی دارد." بدین ترتیب حالا شرایط ماندن این ستاره بوسنیایی در نوکمپ فراهم شده و اگر پیانیچ حاضر به کاهش دستمزدش باشد، احتمالا در فصل پیش رو او در ترکیب کاتالان ها مشاهده خواهیم کرد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

گزینه جانشینی پوگبا در یوونتوس مشخص شد

قمه کشی در کوهدشت / عاملان نزاع دسته‌جمعی دستگیر شدند

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه