علیرغم شکست عجیب در جام حذفی، همه در لورکوزن به رقم زدن فصلی موفق امیدوار هستند.

شکست سنگین لورکوزن در جام حذفی برابر تیم گمنام الورسبرگ با نتیجه 2-4، رویاهای این تیم برای کسب یک عنوان قهرمانی در طول فصل را نقش برآب کرد. اگرچه همه اعضای این باشگاه از این باخت غیرمنتظره در ابتدای فصل شوکه شده اند، اما امیدوارند در ادامه فصل شرایط تغییر پیدا کند. در شرایطی که این تیم از شانس های قهرمانی در دی اف بی پوکال محسوب می شد، حالا در اولین گام شاهد حذف لورکوزن از این مسابقات بودیم.

سیمون رولفس، مدیر ورزشی لورکوزن بعد از این شکست مدعی شد به بازیکنان تیم اعلام کرده که آنها شنبه یک شانس بزرگ دیگر در بوندسلیگا دارند و باید چهره متفاوتی از خود نشان دهند. رولفس در ادامه گفت: "به نظر من عدم تمایل به همکاری بین بازیکنان در هنگام دفاع کردن، عامل اصلی این باخت محسوب می شود."

رابرت آندریچ، هافبک لوزکوزن نیز به آینده امیدوار است: "ما باید روی چیزهایی تمرکز کنیم که باعث پیشرفت کمی شوند، زیاد صحبت کنیم و فقط باید در ادامه فصل تلاش خود را افزایش دهیم."

اما جرارد سیووانه، سرمربی لورکوزن نیز پس از شکست در جام حذفی گفت: "ما باید در مورد علل این باخت تحقیق کنیم، اما مطمئنا قرار نیست همه چیز را وارونه جلوه دهیم و باید اعتراف کنم روز سیاهی داشتیم. شرم آور اینکه که شانس قهرمانی را از دست دادیم و باید سعی کنیم در ادامه فصل عملکرد بهتری ارائه دهیم. باید رویکرد خود تمرینات را بهتر کنیم و فقط صحبت کردن کمکی نمی کند، زیرا ما به یک واکنش واقعی نیاز داریم. "

منبع: بیلد

به اشتراک گذاری این مطلب!

این ۳ کاندیدا از همین حالا بازنده اند!

ریوالدو: رفتن دنی آلوس به مکزیک اشتباه بود

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه