آمادگی یک پرسپولیسی ؛ طلسم بزرگ شکسته می‌شود؟

صدآنلاین : مدافع ایرانی دینامو زاگرب در آخرین تمرین تیمش قبل از دیدار با لودوگورتس حضور داشت.

تیم فوتبال دینامو زاگرب که در مرحله دوم پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا و در حضور صادق محرمی موفق به کسب پیروزی برابر اسکوپیه مقدونیه شمالی شده بود، امشب(سه‌شنبه) باید در دور سوم این رقابت‌ها به مصاف لودوگورتس بلغارستان برود.

دینامو زاگرب که سه مسابقه ابتدایی خود در فصل جدید لیگ یک کرواسی را با پیروزی پشت سر گذاشته، از ساعت ۲۲:۱۵ سه‌شنبه شب در ورزشگاه هووِفارما آرنا مهمان لودوگورتس بلغارستان است که صادق محرمی امیدوار است برای دومین بازی پیاپی در ترکیب تیمش قرار بگیرد و مدافع راست دینامو باشد.

یاران محرمی در مرحله اخیر پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا یک تساوی و یک برد مقابل اسکوپیه مقدونیه شمالی داشتند و حالا در دو دیدار رفت و برگشت دور سوم این مسابقات کار سخت‌تری برابر لودوگورتس بلغارستان خواهند داشت ولی به دنبال موفقیت و رسیدن به مرحله گروهی چمپیونز لیگ هستند.

آخرین تمرین تیم فوتبال دینامو زاگرب کرواسی قبل از دیدار رفت مرحله سوم لیگ قهرمانان اروپا مقابل لودوگورتس بلغارستان در ورزشگاه اختصاصی این باشگاه برگزار شد که صادق محرمی نیز در کنار سایر هم‌تیمی‌هایش به تمرین پرداخت.

صادق محرمی از ابتدای فصل جدید لیگ یک کرواسی دو حضور ثابت در ترکیب تیمش داشته و یکبار هم به‌عنوان یار جانشین به میدان رفته و در مرحله دوم پلی‌آف لیگ قهرمانان نیز یکبار در ترکیب قرار گرفته و یک مرتبه نیز حضور تعویضی را تجربه کرده است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

لژیونر جذاب : از بچگی به استقلال علاقه داشتم ؛ در خانواده‌ای استقلالی بزرگ شده بودم

یحیی قهرمانی را می دهد ؟ بازی‌های دوستانه پرسپولیس نگران کننده است

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه